پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249265 تاریخ : 1395/08/27-12:14:26
,10028,10029,
16 کشور در کنفرانس سرطان غرب آسیا در ایران حضور دارند

16 کشور در کنفرانس سرطان غرب آسیا در ایران حضور دارند

عضو هیات علمی و اجرایی نخستین کنفرانس سرطان غرب آسیا گفت: این کنفرانس برای اولین بار است که در ایران برگزار می شود و 16 کشور در آن حضور دارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، دکتر محمود عابد مقدم روز پنج شنبه در حاشیه برگزاری این کنفرانس گفت: در این کنفرانس استادان بین المللی در خصوص سرطان از کشورهای امریکا، کانادا و قاره اروپا، آسیا و آفریقا حضور دارند.

وی در خصوص اهداف برگزاری کنفرانس اظهار کرد: در کنار اهداف بالینی ، سازمان بهداشت جهانی، کارگزاران و مسئولان این سازمان در ایران هماهنگی های بسار خوبی در جهت برگزاری و شرکت در این کنفرانس به عمل آورده اند.
این متخصص رادیوتراپی و انکولوژی گفت: همچنین میهمانان برجسته ای از سازمان بهداشت جهانی در این کنفرانس حضور دارند و بخشی از آن به درمان ها و مسائل بالینی می پردازند درعین حال که پیشگیری از سرطان و درمان های مرتبط هم به طور گسترده مطرح و به بحث گذاشته می شود.
عابد مقدم اضافه کرد: هدف این کنفرانس به اشتراک گذاشتن جدید ترین یافته های علمی در سرطان چه در پیشگیری و چه در تسکین و در نهایت هر آنچه در جدیدترین یافته های درمان های بالینی در جهان می گذرد، است.
وی افزود: در حین برگزاری این کنفرانس تعدادی از کشورهای منطقه درباره وضعیت سرطان در کشورخود مطالبی را بیان خواهند کرد.
عضو هیات علمی و اجرایی نخستین کنفرانس سرطان غرب آسیا با اشاره به اینکه این کنفرانس از امروز (پنج شنبه ) در هتل اسپیناس پالاس تهران آغاز شده و تا شنبه 29 آبان ماه ادامه دارد، گفت: مقالات فراوانی از استادان برجسته دنیا در این کنفرانس پذیرفته شده که به صورت کتابچه و پوستر درآمده اند و تعدادی هم به صورت سخنرانی ارائه می شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران