پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 137 تاریخ : 1390/03/11-00:00:00
,7,
قیمت سکه ، گران تر شد

نسبت به دیروز،

قیمت سکه ، گران تر شد

نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ، امروز در شعب منتخب بانک مرکزی 449 هزار و 280 تومان اعلام شد که در مقایسه با دیروز شش هزار و240 تومان افزایش دارد.

 به گزارش روز چهارشنبه شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، قیمت نیم سکه بهار آزادی را هم در این شعب224 هزار و 640 تومان و هر قطعه ربع سکه را 127 هزار و920 تومان اعلام کرد و افزود: این ارقام در مقایسه با دیروز به ترتیب سه هزار و 120 تومان و هزار و 40 تومان افزایش دارد.

علیرضا صدقی با بیان اینکه این قیمت ها با احتساب4 درصد مالیات برارزش افزوده است گفت: بانک مرکزی این مالیات را از اول خرداد به نرخ سکه های بهار آزادی افزوده است.

بانک مرکزی قیمت سکه ها را در شعب منتخب خود ، روزانه و با توجه به قیمت جهانی طلا محاسبه و اعلام می کند.

سکه های بهار آزادی در این شعب همه روزه از ساعت 8 تا 13عرضه می شود.

اسامی شعب منتخب عرضه کننده سکه در پایگاه اینترنتی بانک مرکزی به نشانی www.cbi.ir موجود استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران