پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1234 تاریخ : 1390/05/01-00:00:00
,1,
عرضه محصولات و نرم افزارهای امنیتی و رونق آن

وب و اینترنت؛

عرضه محصولات و نرم افزارهای امنیتی و رونق آن

،افزایش استفاده از خدمات کلود و تلفن همراه باعث شده عرضه محصولات و نرم افزارهای امنیتی در این حوزه هم افزایش یابد و بازار این نوع خدمات پررونق تر از گذشته شود.

 بررسی های موسسه آی دی سی نشان می دهد این تحول فرصتی استثنایی برای شرکت های امنیتی برای عرضه محصولات تازه به وجود آورده است.
آی دی سی بر این باور است که ارزش بازار محصولات امنیتی برای سرویس های کلود و سیستم های همراه امروزه حدود 4 میلیارد دلار است، اما این رقم تا سال 2015 از مرز 6 میلیارد دلار خواهد گذشت.
برآوردهای آی دی سی نشان می دهد که تا آن زمان بازار امنیت همراه یک سوم از بازار یاد شده را از آن خود خواهد کرد. جالب آن است که بازار یاد شده تا دو سال قبل اساساً وجود خارجی نداشت، اما از دو سال قبل تاکنون به سرعت رشد کرده و درآمد میلیاردی به همراه آورده است.
در حال حاضر هر دو بازار خدمات کلود و سیستم های همراه با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند که از جمله مهم ترین آنها مشکلات امنیتی است.
عدم امکان شناسایی هویت واقعی کاربران، تنظیم سطح دسترسی و حملات فزاینده هکری از جمله این مشکلات است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران