پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1220 تاریخ : 1390/05/01-00:00:00
,17,
امروز ؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی

امروز ؛ آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی

سازمان امور مالیاتی کشور ، امروز (شنبه) را آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی مربوط به عملکرد سال 1389 اعلام کرد.

 به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت : اگرچه سی و یکم تیر آخرین مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی است اما به علت همزمانی آن با روز جمعه ، بر اساس مجوز قانونی ، امروز شنبه یکم مرداد نیز اظهارنامه های مالیاتی در ادارات مالیاتی سراسر کشور دریافت می شود.

متین افزود : همه ادارات مالیاتی موظفند حد اقل تا ساعت 21 امشب اظهارنامه های مالیاتی را دریافت کنند و اگر در اداره ای بعد از این ساعت نیز مراجعان حضور داشتند ، اظهارنامه ها تا آخرین نفر هم دریافت می شود.

وی تاکید کرد : از آنجا که هنوز امضای الکترونیک در کشور قانونی نشده است ،مودیانی که اظهارنامه های خود را به صورت الکترونیکی ارسال کرده اند فقط تا پایان وقت امروز فرصت دارند نسخه چاپی آن را امضا و به ادارات امور مالیاتی ارائه و رسید دریافت کنند.

سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت :اگر مودیان اظهارنامه های خود را تا پایان وقت امروز به پست هم تحویل دهند و رسید دریافت کنند (برای احراز ارسال بموقع)اظهارنامه ارسالی انان پذیرفته خواهد شد.

متین افزود : مودیانی که اظهارنامه های مربوط به عملکرد سال 89 خود را ارائه و از آخرین فرصت استفاده نکنند از تسهیلات و معافیت های مالیاتی مندرج در قانون برخوردار نخواهند شد .

وی با بیان اینکه ارسال اظهارنامه های الکترونیکی امسال در مقایسه با پارسال حدود 10 برابر شده است ، گفت : پارسال حدود 135 هزار اظهارنامه مالیاتی به صورت الکترونیک به سازمان امور مالیاتی ارسال شد که امسال از یک میلیون و چهارصد هزار فقره فراتر رفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران