پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1056 تاریخ : 1390/04/25-00:00:00
,2,
حضور فعال بانک ملت در جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور

حضور فعال بانک ملت در جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور

بانک ملت با حضوری فعال در جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور، انواع خدمات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

 

به گزارش روز شنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت، این بانک با برپایی غرفه ای در   جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور، محصولات نوین و الکترونیک خود را به  بازدیدکنندگان معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، کارشناسان ادارات مختلف بانک ملت با استقرار در غرفه این بانک، به سوالات و ابهامات فعالان عرصه پخش و توزیع کشور در زمینه استفاده از خدمات بانکی پاسخ دادند.

در عین حال، بانک ملت با نصب و راه اندازی چند دستگاه کارتخوان بی سیم، ویژگی های این دستگاه را برای فعالان اقتصادی حاضر در جشنواره تشریح و نسبت به ثبت درخواست های آنها برای استفاده از این دستگاه ها اقدام کرد.

جشنواره مدیریت توزیع و پخش کشور با حضور شرکت های فعالان در عرصه توزیع و پخش و در روزهای 21 تا 22 تیرماه سال جاری در محل تالار بزرگ کشور برپا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 270
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران