پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249133 تاریخ : 1395/08/26-11:54:57
,10028,10029,
10 درصد مردم دچار کم شنوایی هستند

10 درصد مردم دچار کم شنوایی هستند

ادیولوژیست با اشاره به اینکه 10 درصد از مردم دچار کم‌شنوایی هستند، گفت: با تشخیص سریع و زودهنگام کم شنوایی، می‌توان آن را به خوبی مهار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حسن عبدالله زاده در ارتباط با سمینار دو روزه راهکارهای کشف و رویارویی با کم شنوایی در نوزادان و اطفال گفت: این سمینار به همت شرکت ندا سمعک آشنا و با حضور دو سخنران خارجی از کشور سوئیس و با هدف آشنایی همکاران با جدیدترین راهکارهای کشف کم شنوایی در نوزادان و سیستم‌های جدید اندازه گیری کم شنوایی اطفال از امروز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: همکاران می‌توانند با جدیدترین دستاوردهای علمی در زمینه پیدا کردن کم شنوایی در اطفال و روش‌های تشخیصی آشنا شده و با مطرح کردن سوالات خود به رفع مشکلات بپردازند.

عبدالله زاده عنوان کرد: 50 درصد افرادی که از سمعک استفاده می کنند کسانی هستند که از کم شنوایی عمیق تا شدید رنج می برند و در این خصوص در روز دوم این سمینار بر روی وسایل کمک شنوایی مانند  کاشت حلزون و سمعک سخنرانی خواهیم داشت.

این رادیولوژیست اظهار داشت: افرادی که برای یک گوششان عمل جراحی کاشت حلزون انجام داده اند نیز می توانند برای گوش دیگر از سمعک پاور استفاده کنند.

وی گفت: تقریبا 10 درصد از مردم دچار کم شنوایی هستند که البته با تشخیص سریع و زود هنگام کم شنوایی، می توان آن را به خوبی مهار کرد.

عبدالله زاده ادامه داد: کاهش شنوایی در افراد، منجر به کاهش توانایی در برقراری ارتباطات اجتماعی و همچنین منجر به عدم توانایی در درک گفتار و موجب ناامیدی و دلسردی فرد می‌شود ولی افرادی که از وسایل کمک شنوایی استفاده می کنند بهبودی قابل توجهی را در کیفیت زندگی، ارتباطات اجتماعی و شخصی و وضعیت روحی خویش احساس می‌کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران