پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6647 تاریخ : 1391/07/26-09:02:26
,6,16,17,
 40نمایندگی ایران خودرو و سایپا در بازرسی سازمان صنعت

به علت تخلفات مکرر،

40نمایندگی ایران خودرو و سایپا در بازرسی سازمان صنعت

شاید بتوان گفت، 99 درصد از نمایندگی ها ایران خودرو، سایپا این گونه تخلفات را دارند، اما مردم به خاطر نجابت شان یا چرخه اداری کار به بازرسی مراجعه نمی کنند.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از تشکیل پرونده برای 40نمایندگی ایران خودرو و سایپا خبر داد.

ت


علیرضا موسوی در یک نشست خبری اظهار داشت: برای 40 نمایندگی ایران خودرو و سایپا پرونده تخلف تشکیل شده است.وی افزود: نمایندگی هایی که خودرو عرضه نمی کنند جریمه شده اند.معاون بازرسی سازمان صنعت استان تهران گفت: اگر مردم به نمایندگی مراجعه کردند که خودرو عرضه نمی کرد با 124تماس بگیرند.
جریمه 3شرکت واردکننده
معاون بازرسی سازمان حمایت گفت: این موضوع را می پذیریم که خودروسازها خودرو عرضه نمی کنند لذا برای آنها تشکیل پرونده تعزیراتی داده ایم.
مجتبی فراهانی نیز در این نشست خبری در خصوص واردکنندگان خودروهای لوکس اظهار داشت: در استان تهران حدود 53 شرکت متعلق به افراد حقیقی و حقوقی واردکننده خودرو خارجی هستند که تا امروز 3 شرکت 15میلیارد تومان جریمه شده اند و یک شرکت 111میلیارد تومان تشکیل پرونده تخلف داشته است.
وی افزود: می پذیریم که خودروسازها خودرو عرضه نمی کنند ما در حال رایزنی هستیم و از سوی دیگر پرونده متخلفین خودروسازها تشکیل شده و به تعزیرات ارسال شده است.
بنابراین گزارش: یک خبرنگار در این نشست خبری اعلام کرد که یکی از معاونین وزیر صنعت حواله 5 عدد خودروی لوکس را دریافت کرده است.در پاسخ به این خبرنگار گفت: اگر معاون وزیری چنین کاری انجام داده است تخلف انجام داده به این موضوع رسیدگی می کنیم و همچنین گزارش آن را به حراست وزارتخانه نیز می دهیم.
در ادامه این نشست یدالله ملکی مدیرکل تعزیرات استان تهران گفت: اگر مردم از خرید خودرو متضرر شده باشند به تعزیرات مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران