پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6580 تاریخ : 1391/07/18-10:45:05
,11,16,17,
۶۰ درصد بازار مسکن در تملک دلالان

۶۰ درصد بازار مسکن در تملک دلالان

کمیسیون عمران مجلس بنابر وظیفه ذاتی خود در حال تهیه و تدوین قوانین جامعی است که به زودی برای تصویب و ابلاغ به دولت به صحن علنی می آید.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه ۶۰درصد بازار مسکن در دست دلالان است، گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه کنترل قیمت مسکن در کشور وجود دارد ، قیمت ها بی رویه افزایش می یابد.

 

حامد قادرمرزی با بیان اینکه راهکار تعزیراتی مسکن به طور قطع می‌تواند در کاهش اجاره‌بها تاثیرگذار باشد، افزود: اما وزیر راه و شهرسازی و متولیان این امر تا واقعیت‌های مربوط به این حوزه را قبول نکند، بازار سرکش مسکن آرام نخواهد شد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مجموعه مدیران متولی در امر مسکن چه اجاره و چه خرید و فروش تا نخواهند واقعیت‌ها و مشکلات این حوزه را قبول کنند، هیچ مشکلی از مشکلات ما حل نمی‌شود.

وی اظهارداشت: قیمت مسکن در بیشتر شهرهای کشور رشد زیادی داشته، به طوری که در دولت  نهم و دهم حداقل قیمت اجاره و مسکن  بیش از ۱۰برابر افزایش داشته است.

این نماینده مجلس نهم همچنین درباره طرح مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی از سکنه، گفت: اینکه براساس چه سندی ثابت می‌ شود که خانه‌ای خالی‌ است، دارای مشکل است، بنابراین این طرح موفقیت‌آمیز نخواهد بود؛ چرا که بازار مسکن تهران و کلانشهرها بیش از ۵۰تا ۶۰درصد دست دلالان بازار مسکن استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران