پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6598 تاریخ : 1391/07/20-11:24:53
,6,16,17,
گلایه خریداران از افزایش ۴۴ درصدی قیمت رانا

گلایه خریداران از افزایش ۴۴ درصدی قیمت رانا

قیمت مصوب 21.5 میلیون تومانی رانا در حالی اعلام شد که هنوز قیمت آن به نمایندگی‌های ایران خودرو ابلاغ نشده و دعوت‌نامه‌ای هم برای خریداران ارسال نشده است.!

 
خبرگزاری فارس: گلایه خریداران از افزایش ۴۴ درصدی قیمت رانا/ دعوتنامه‌ها نرسید

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سازمان حمایت در شرایطی اخیراً با قیمت 21.5 میلیون تومانی رانا موافقت کرده که مسئولان ایران خودرو قبلاً قیمت پایه این خودرو را 15 میلیون تومان اعلام کرده بودند و از این طریق توانستند در پیش فروش رانا، تعداد قابل توجهی از مشتریان بازار خودروهای داخلی را به سمت این خودرو جذب کنند.

هر چند قیمت پایه رانا در زمان منطقی، مدیرعامل سابق ایران خودرو 11 میلیون تومان عنوان شده بود اما با مدیریت نجم‌الدین در این شرکت ، وی اعلام کرد که عرضه رانا با قیمت 11 میلیون تومان برای ایران خودرو صرفه اقتصادی ندارد و به همین دلیل با افزایش سطح داخلی‌سازی این خودرو، قیمت آن را 15 میلیون تومان عنوان کردند.

این در حالی است که حال پس از گذشت چند ماه از پیش فروش رانا، قیمت این خودرو نسبت به آنچه قبلاً مطرح می‌شد، حدود 44 درصد افزایش یافته است.

مسئول فروش یکی از نمایندگی های ایران خودرو در این مورد به فارس می گوید: قیمت مصوب رانا هنوز به ما ابلاغ نشده و به همین دلیل دعوتنامه ای برای خریداران ارسال نکرده ایم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران