پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249075 تاریخ : 1395/08/25-11:29:27
,1,
گسترش خدمات قرض الحسنه به آحاد مردم، از اولویت های بانک قرض الحسنه مهر ایران

گسترش خدمات قرض الحسنه به آحاد مردم، از اولویت های بانک قرض الحسنه مهر ایران

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در پرداخت تسهیلات و به منظور توزیع عادلانه در برخورداری مردم تمامی مناطق کشور از خدمات قرض الحسنه، نیازمند رشد و توسعه متوازن شعب در استان ها هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از بانک قرض الحسنه مهر ایران، اکبری در رابطه با افزایش شعب و پرسنل بانک بیان داشت: در خصوص گسترش شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در سراسر کشور دو دیدگاه متفاوت وجود دارد، یک دیدگاه که بر کاهش و پرهیز از توسعه شعب دلالت دارد و دیگری تفکری است که اشاره بر گسترش این فرهنگ حسنه در اقصی نقاط کشور دارد.

وی اضافه کرد: از آنجایی که این بانک تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد  4 درصد ارائه می نماید، لازم است تا در سراسر کشور گسترش شعبه داشته باشیم تا همه مردم و آحاد جامعه بتوانند از خدمات آن بهره مند گردند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: این ساختار به ایجاد روندی متعادل نیاز دارد تا در خصوص گسترش شعب، توسعه نیروی انسانی، جذب و ارتقاء همکاران یک تصمیم گیری مناسب انجام گردد.

وی ادامه داد: ساختار این بانک در اقصی نقاط کشور، ساختاری منسجم و متمرکز می باشد، اما در برخی از استان ها باید در خصوص منابع و تمرکز آن توجه ویژه ای صورت پذیرد.

اکبری افزود: در این استان ها باید از حوزه های مختلفی منابع جذب نماییم تا ساختار منابع استان تحت تاثیر یک مشتری خاص قرار نگیرد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: همه باید از پتانسیل و ظرفیت های موجود به نحو مطلوب استفاده نماییم تا روز به روز سهم بانک از بازار سرمایه و اقتصاد کشور افزایش یابد.

اکبری گفت: با وجود تورمی که در کشور وجود دارد، افرادی که منابع مالی خود را در زمینه قرض الحسنه تجمیع می کنند علاوه بر ترویج و اشاعه سنت پیامبر، به تعبیری ایثار و گذشت نیز می نمایند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: بر این اساس لازم است تا رفتار و عملکرد همکاران ما به عنوان واسطه این عمل خیر با سپرده گذار و تسهیلات گیرنده، بسیار مثبت و متعالی تر از سیستم بانکی باشد.

وی ادامه داد: جایگاه فعالیت ما بسیار ارزشمند می باشد و مستلزم آن است که تمامی توان خود را به کار بندیم تا سپرده های خیرین در جای صحیح مصرف شود و به دست نیازمندان واقعی برسد.

اکبری تصریح کرد: زحماتی که در ساختار این بانک و در کلیه نقاط کشور، از استان های محروم تا استان های برخوردار کشیده شده، نشان می دهد که یک اراده، اهتمام و همدلی بسیار بالا در مجموعه وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: مدیران سطوح مختلف این بانک، افرادی با سابقه، پیشکسوت و با تجربه هستند و در کنار نیروهای جوان و مستعد، این بانک را با پتانسیل و پویایی خاصی روبرو می نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران