پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249811 تاریخ : 1395/09/04-12:13:29
,5,17,22,
گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی تداوم دارد

با وجود ثبت دمای منفی 15 درجه

گازرسانی به روستاهای خراسان رضوی تداوم دارد

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با اشاره به برودت شدید هوای استان در هفته جاری گفت: هم اکنون گاز همه بخش های مصرف در شهرها و روستاها به طور پایدار تامین می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت , سید حمید فانی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیش از 52 میلیون مترمکعب گاز در سطح استان مصرف شده است.

وی افزود: با وجود کاهش شدید دما در برخی از شهرها و روستاهای استان تا مرز منفی 15 درجه، گازرسانی به طور مطلوب تداوم دارد و شاهد افت فشار نیز نبوده ایم.
 
فانی اعلام کرد: طی شبانه روز گذشته، شهر مشهد با هشت میلیون و 500 هزار مترمکعب و شهرستان بجستان با 129 هزار مترمکعب به ترتیب بیشترین و کمترین آمار مصرف گاز استان را به خود اختصاص داده اند.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی ادامه داد: بیشترین میزان مصرف گاز خراسان رضوی در این مدت به بخش خانگی اختصاص یافته که این موضوع لزوم همکاری و مشارکت مردم در صرفه جویی گاز طبیعی را به جهت پایداری این نعمت الهی آشکار می سازد.
 
وی تصریح کرد: در شبانه روز گذشته هیچ یک از دو میلیون مشترک شرکت گاز خراسان رضوی با افت فشار گاز مواجه نبوده‌اند و این امر نشانگر تلاش جهادی کارکنان صنعت گاز استان در خدمت رسانی به مردم است.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران