پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249434 تاریخ : 1395/08/29-18:09:30
,2,13,
کسب رکورد 14/200 تنی در صنایع نیشکر توسط شرکت کشت و صنعت کارون

کسب رکورد 14/200 تنی در صنایع نیشکر توسط شرکت کشت و صنعت کارون

با دریافت 14/200 تن نیشکر در کارخانه شرکت کشت و صنعت کارون رکورد بی سابقه نیشکر آسیاب شده در صنایع نیشکری جابجا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی به نقل از روابط عمومی و ارتباطات شرکت کشت و صنعت کارون ، یک رکورد بی سابقه دیگر در شرکت های نیشکری ایران بدست آمد.

بر اساس این گزارش، در پایان سی و چهارمین روز از آغاز عملیات بهره برداری  سال زراعی 96-95 روز جمعه 27 آبان ماه کارخانه شرکت کشت و صنعت کارون توانست 14/200 تن نیشکر حمل شده از مزارع شرکت های نیشکری کارون و میان آب را دریافت کند.

این گزارش می افزاید از 14/200 تن نیشکر آسیاب شده  بیش از 13 هزار تن آن از مزارع 4گانه واحد های کشاورزی این شرکت حمل شده است.

 شایان ذکر است دریافت 14 هزار تن نیشکر به صورت روزانه در سال سوم برنامه چشم انداز  پنج ساله توسط مدیریت این شرکت ترسیم و پیش پینی شده بود که در پایان روز 34 از شروع عملیات برداشت محصول،این مهم حاصل شد.

این گزارش خاطر نشان می سازد رکورد 14/200 تن نیشکر آسیاب شده در تمام ادوار سی و نه دوره بهره برداری گذشته این شرکت و تمام شرکت های نیشکری استان بی سابقه بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران