پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249254 تاریخ : 1395/08/27-11:59:11
,10028,
کدام کشورهای اروپایی بیشترین آمار دیپورت را دارند؟

کدام کشورهای اروپایی بیشترین آمار دیپورت را دارند؟

کشورهای انگلیس و آلمان با دیپورت دو چهارم مهاجرینی که به کشورشان پناه برده‌اند، جزء کشورهایی به شمار می‌آیند که بیشترین آمار دیپورت را دارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مردم کشورهای توسعه نیافته بیش از مردم هر کشور دیگری اقدام به مهاجرت می‌کنند و صرف نظر از مهاجرت قانونی یا غیر قانونی، سیاست بعضی از کشورها نمی‌تواند تمام کسانی‌که به کشورشان ورود کرده‌اند را بپذیرد و مجبور به دیپورت می‌شوند.

مردم کشورهای افغانستان، سومالی و سوریه بیشترین آمار  مهاجرت به کشورهای اروپایی در سال 2016 را به خود اختصاص داده‌اند که ناشی از ناهمگونی شرایط و نقض حقوق بشر در کشورشان است. 

در سالی که گذشت انگلیس، آلمان و اسپانیا بیشترین میزان دیپورت را داشتند؛ یکی از دلایل مهم این کشورها برای دیپورت تعداد زیاد مهاجران است. 

آمار زیر تعداد مهاجران دیپورت شده هر کشور را نشان می‌دهد:

انگلیس: 16.3%

آلمان: 12.6%

اسپانیا: 7.8%

بلژیک: 7.2%

ایتالیا: 6.3%

هلند: 5.5%

بلغارستان: 4.8%

سوئد:‌ 4.2%ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران