پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6786 تاریخ : 1391/08/09-09:42:38
,5,16,17,20,
کاهش وابستگی لایحه بودجه 92 به نفت

کاهش وابستگی لایحه بودجه 92 به نفت

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، از کاهش وابستگی لایحه بودجه92 به نفت خبر داد.

 


به گزارش بانک و صنعت، رحیم ممبینی گفت: کاهش وابستگی به نفت همواره مدنظر بوده و دولت ها تلاش کرده اند این مهم تحقق یابد؛ اما همواره وابستگی به نفت در بودجه های سالانه وجود داشته است.
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، اظهار داشت: در سال جاری و در بودجه مصوب 91 حدود 45 تا 47 درصد وابستگی به درآمدهای نفتی به چشم می خورد که بخش اعظم آن متوجه طرح های عمرانی است.
ممبینی یادآور شد: در شرایط فعلی به عنوان یک فرصت مفید باید به این مسئله نگاه شود و امیدواریم با تمهیداتی که در سال 91 برای مدیریت مصرف در پیش گرفته شده است، این وابستگی به 40 درصد برسد.
وی تصریح کرد: در بخشنامه بودجه 92 این جهت گیری ها و راهبردها به طور واضح مشخص شده تا منابع مالی غیرنفتی افزایش یابد و هزینه های دولت مدیریت شود.
معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، تصریح کرد: با زمان بندی مناسب می توانیم وابستگی بودجه را به نفت کاهش دهیم؛ احکام برنامه پنجم نیز مبتنی بر برابری هزینه ها با درآمدهای غیرنفتی است که تا پایان برنامه به این مهم نزدیک خواهیم شدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران