پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489828 تاریخ : 1398/05/31-15:39:21
,10025,
پیام تبریک مدیر عامل شرکت بیمه معلم به جامعه پزشکی در آستانه روز پزشک

پیام تبریک مدیر عامل شرکت بیمه معلم به جامعه پزشکی در آستانه روز پزشک

در آستانه روز پزشک، پیام تبریک مدیر عامل شرکت بیمه معلم به جامعه پزشکی و پزشکان متعهد بیمه معلم منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، به عنوان صنعت بیمه کشور به خود می بالیم که تکمیل کننده فرایند شفابخش جامعه پزشکان هستیم.

 اما شاید نگاهی متفاوت به  عملکرد جامعه فخیم پزشکی کشور خالی از لطف نباشد، از آن جهت که جامعه پزشکی و صنعت بیمه در نهایت به امنیت اجتماعی در جوامع می انجامد.

فعالیت پزشکان و بیمه گران مکمل یکدیگر است چرا که یک پزشک شفابخش بیماران است و یک بیمه گر با پوشش ریسک های بیمار، اطمینان را برای آنها به ارمغان می آورد.

بدون شک همکاری و تعامل متقابل جامعه پزشکان و بیمه گران همواره یکی از عوامل توسعه بهداشت فردی و اجتماعی در جوامع بوده و در این راستا شرکت بیمه معلم ضمن گرامیداشت روز پزشک، مفتخر است اعلام دارد که با تعامل متقابل و بهینه با پزشکان همواره توانسته در تکمیل فعالیتهای شایسته جامعه پزشکی نقشی بسزا ایفا کند.

 پیوسته دعای بندگان بدرقه راه شما باشد.

محمدابراهیم تحسیریارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران