پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489321 تاریخ : 1398/05/20-10:44:44
,10025,
پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت روز خبرنگار

اطلاع‌رسانی، رسالت شایستگانی است که با نگهداشت قداست قلم ،تجربه دیروز را به عمل امروز و برنامه ریزی فردا رهنمون می سازند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، خبرنگاران، فرهیختگانی هستند که با نگاه و رصد متعهدانه و دلسوزانه، نقاط قوت را برای پیشرفت،برجسته و کاستی هارا برای تداوم موفقیت ها ،گوشزد می کنند.

صنعت بیمه آوردگاه خدمت و صداقت است که امیدواریم با همدلی و همراهی یکایک خبرنگاران توانمند و حرفه ای ،توسعه و تعمیم این صنعت تاثیر گذار در اقتصاد کشور را در بلندای پیشرفت ایران عزیزمان رقم بزنیم.
17مرداد،روز خبرنگار را به تمام عزیزانی  که در کسوت افتخار آفرین خبرنگاری، صنعت بیمه کشور و به خصوص بیمه آسیا را در تحقق برنامه ها و اهداف یاری کرده اند،تبریک عرض نموده واز خداوند سبحان سلامت، سعادت و سربلندیشان را در انجام وظیفه خطیر اطلاع رسانی صحیح و شفاف  آرزومندیم.
مسعود بادین
نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا
 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران