پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489686 تاریخ : 1398/05/26-16:49:51
,1,
پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس بانک قرض­ الحسنه رسالت

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت هشتمین سالگرد تاسیس بانک قرض­ الحسنه رسالت

امروز 26مرداد ماه98 بانک قرض ­الحسنه رسالت هشت ساله شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض­ الحسنه رسالت، هفت سال وفاداری و صبوری سهامداران و مشتریان و هفت سال تلاش شبانه ­روزی کارکنان، روزهای خوبی را برای خانواده بزرگ بانک قرض ­الحسنه رسالت رقم زد.
در این هفت سال تجربه  ­های نـوی را با همکاران مرور کردیم. برنامه­ های جدیدی را کلید زدیم تا به سـرانجامی مطلوب برسـیم. سـرانجامی از جنس پیشرفت وتعالی.
عهد بستیم کوچک قدم برداریم تا به گام ­های بزرگ برسیم. شـعار خود را بانکی اجتماعی با خدماتـی نوین برگزیدیم تا بزرگترین کسب و کار اجتماعی ایران باشیم. حال با افتخار می­گوییم بانکی جوان هستیم و خدماتی نوین به مشتریانمان عرضه می ­داریم. بانکداری الکترونیک را برای رسیدن به بانکداری دیجیتال برگزیدیم. امروز مشتریان بانک قرض­ الحسنه رسالت در هر زمان و مکانی می ­توانند تمام خدمات این بانک اعم از افتتاح حساب، درخواست دسته چک، درخواست تسهیلات، پرداخت اقساط، ساتنا، پایا و...را به صورت غیرحضوری دریافت کنند. ارائه خدمات غیرحضوری، رضایت مشتریان این بانک را به دنبال داشته و این طعم رضایت، خداقوتی به تلاش کارکنان خانواده رسالت است.
خوشبختانه بعد ازعملیاتی شدن بانکداری اجتماعی در سراسر کشور، افق خود را بانکداری بدون شعبه در سال 1400برگزیدیم و این مسیر محقق نمی ­شود مگر با دلگرمی و حمایت سهامداران و مشتریان و عزم و اراده همکارانم در سراسر کشور.
همچنین به عنوان نخستین و تنها بانک قرض ­الحسنه خصوصی کشور، چند سالی است که در برخی نقاط ایران اسلامی به عنوان معین اقتصادمقاومتی ورود کرده ­ایم. با لبیک به رهنمودهای مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی را شـاه بیت بزرگترین کسب و کار اجتماعی ایران برگزیده­ ایم تا بگوییم جای کسـب و کارهای کوچک در پیشـرفت کشورمان خالی اسـت. تا اثبات کنیم، می­ شـود از کمترین شروع کرد و به بیشـترین رسـید.
اینجانب آغاز هشتمین سال فعالیت بانک قرض ­الحسنه رسالت را به همکاران ارجمندم در این خانواده بزرگ تبریک عرض نموده و موفقیت مجموعه را مرهون تیم کاری متعهد و عِرق رسالتی کارکنان در سراسرکشور می­ دانم. با یاری ایزد منان و تلاش همکاران چشم امید به آینده دوخته­ ایم و به سوی افق ترسیم شده گام برمی ­داریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران