پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489217 تاریخ : 1398/05/17-15:08:21
,1,
پیام تبریک دکتر تقی نتاج مدیر عامل بانک قوامین به مناسبت 17 مرداد ماه به اصحاب رسانه

پیام تبریک دکتر تقی نتاج مدیر عامل بانک قوامین به مناسبت 17 مرداد ماه به اصحاب رسانه

هفدهم مرداد ماه روز گرامیداشت خبرنگار است. گرامیداشت چشم هایی که مسئولانه می بینند و متعهدانه تفکر می کنند و عاشقانه می نویسند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، روز گرامیداشت کسانی که سختی حرفه ی خود را با  عشق عجین می کنند و صداقت و راستی را منتشر می کنند.

روز گرامیداشت جویندگان ، پویندگان و گویندگان حقیقت  در دنیایی که  امانت داری واقعیت ها ایمانی راسخ می خواهد و قلمی صادق و روحی سترگ و وارسته.
روز گرامیداشت قلم هایی گمنام  که در خدمت به اذهان می نویسند و تمام قد از آن چه بر کاغذ نقش می بندد دفاع می کنند.
روز گرامیداشت پیکر پاک  شهیدان صارمی هاست که فرهنگ شهادت را با قلم خود سروده اند و بر پرچم مقدس ایران عزیزمان ثبت کردند.
یاد شهید صارمی و سایر شهدای خبرنگار را در طول تاریخ  پر فراز و نشیب  وطن اسلامیمان گرامی می داریم  و زحمات ارزشمندشان را ارج می نهیم.
 
17 مرداد  یک هزار و سیصد و نود و هشت
مدیر عامل بانک قوامین
غلامحسن تقی نتاج


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران