پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249416 تاریخ : 1395/08/29-15:56:26
,10030,
پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها برگزار می شود

پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها برگزار می شود

پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد نوآوری و تحول در مدیریت و بهره وری تعاونی ها،سه شنبه هفته جاری (دوم آذرماه) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  معاونت امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها، تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی و تعاونی های سرآمد در حوزه تعالی مدیریت تعاون است.

در این همایش، دو نشست تخصصی با حضور کارشناسان و صاحبنظران بهره وری و تعالی مدیریت برگزار می شود و از کتاب مشاهیر بخش تعاونی کشور رونمایی خواهد شد. 
هم اکنون سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور پنج تا 6 درصد است که قرار بود در برنامه پنجساله پنجم توسعه سهم این بخش به 25درصد برسد که این امر محقق نشد.
لایحه برنامه پنجساله ششم توسعه کشور، دیدگاه بلند پروازانه ای به افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور ندارد و سهم 10درصدی را برای بخش تعاون در اقتصاد کشور در نظر گرفته است.
تعاون از جمله قابلیت هایی است که می تواند نه تنها در تحقق اقتصاد مقاومتی بلکه برای بکارگیری نیروهای وسیعی در جامعه اشتغال بالایی رقم بزند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران