پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6345 تاریخ : 1391/06/27-17:59:31
,2,
9 هزار میلیارد ریال طلب گندمکاران پرداخت شد

9 هزار میلیارد ریال طلب گندمکاران پرداخت شد

سخنگوی طرح خرید تضمینی گندم و برنج خبر داد:

خرید حدود 2 میلیون و 100 هزار تن گندم به ارزش حدود 9 هزار میلیارد ریال از کشاورزان 29 استان کشور

سخنگوی خرید تضمینی گندم و برنج بانک سپه گفت: تاکنون حدود 2 میلیون و 100 هزار تن گندم به ارزش حدود 9 هزار میلیارد ریال از کشاورزان 29 استان کشور خریداری شده است.

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه ، دارایی افزود: بیشترین میزان خرید گندم به ترتیب در استانهای خوزستان، فارس، گلستان و کرمانشاه با حدود 640 هزار، 600 هزار، 243 هزار و 158 هزار تن به انجام رسیده است.
وی اظهار داشت: این میزان گندم طی 278 هزار محموله در 358 مرکز خرید در بیست و نه استان به انجام رسیده و فرایند خرید همچنان در سراسر کشور ادامه دارد.
وی هم چنین به خرید تضمینی برنج پر محصول اشاره ای داشت و از خرید حدود 4هزار تن برنج به ارزش 605 میلیارد ریال در استان مازندران خبر داد.
سخنگوی خرید تضمینی گندم و برنج بانک سپه اضافه کرد: شعب بانک سپه آماده ارایه خدمات به کشاورزان و شالیکاران بوده و وجوه مربوط در کمترین زمان ممکن به حسابهای این عزیزان واریز خواهد شد.
این گزارش می افزاید: تا کنون کلیه وجوه متعلق به خرید محصولات گندم و برنج به طور کامل به حساب کشاورزان و شالیکاران واریز شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران