پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489354 تاریخ : 1398/05/20-15:27:07
,17,22,
پرداخت 770 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در گلستان

پرداخت 770 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در گلستان

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: از محل اعتبارات سال 97 تسهیلات طرح رونق تولید ، تاکنون 770 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان گلستان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، حسین طلوعیان گفت: در سال 97 تعداد 195 واحد تولیدی استان موفق به دریافت 770 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید شدند که این مبلغ 9.23 درصد از کل تسهیلات پرداخت شده کشور از محل این طرح است.

وی افزود: پرداخت این حجم از تسهیلات به واحدهای تولیدی در مقایسه با سهم استان از منابع بانکی کشور موفقیت بزرگی برای استان گلستان می باشد.

طلوعیان با بیان این که اعتبارات ابلاغی تسهیلات رونق تولید در سال 97 هنوز به پایان نرسیده، اظهار کرد: در سال گذشته با پرداخت مستقیم بانکها به واحدهای تولیدی استان، در مجموع 1611 میلیارد تومان تسهیلات به این واحدها پرداخت گردید که 6.12 درصد کل پرداختی های کشور به واحدهای تولیدی بوده است.

وی گفت: در سال 1395 با شروع طرح رونق تولید در کشور سهمیه در نظر گرفته شده از محل این طرح برای استان 422 میلیارد تومان تسهیلات بود که استان موفق به جذب و پرداخت 739 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی استان شد و در نهایت رتبه دهم کشور را کسب نمود.

طلوعیان افزود : در سال 1396 و پس از عملکرد موفق استان در سال قبل از آن 760 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای استان گلستان در نظر گرفته شد که با تلاش اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان موفق شدیم 950 میلیارد تومان تسهیلات از محل این طرح به واحدهای تولیدی استان پرداخت نمائیم که رتبه پنجم کشوری را کسب کردیم.

به گفته وی ، در سال گذشته سهمیه در نظر گرفته شده برای استان از محل اجرای این طرح 1100 میلیارد تومان بود که تا کنون موفق شده ایم 1611 میلیارد تومان تسهیلات این طرح را در اختیار واحدهای تولیدی استان قرار دهیم و در جایگاه سوم کشور قرار داریم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران