پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6457 تاریخ : 1391/07/06-09:05:07
,1,17,
پرداخت غیرحضوری اقساط لیزینگ اقتصادنوین از طریق اینترنت بانک

پرداخت غیرحضوری اقساط لیزینگ اقتصادنوین از طریق اینترنت بانک

عملیاتی شد،

بانک اقتصادنوین با هدف تسهیل ارایه خدمت و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان، خدمت پرداخت غیرحضوری اقساط شرکت لیزینگ را عملیاتی کرد.

 
 
به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک اقتصادنوین، از این پس مشتریان این بانک می‌توانند علاوه بر روش‌های پرداخت حضوری، با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز و پایانه‌های شعب نیز نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.
علاوه بر این مشتریان این بانک همچنین می‌توانند با استفاده از سامانه اینترنت بانک اقتصادنوین نسبت به پرداخت غیرحضوری اقساط شرکت لیزینگ اقتصادنوین اقدام کنند. با استفاده از این خدمت مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز نسبت به پرداخت اقساط تسهیلات خود اقدام کنند.
برای دریافت این خدمت مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند پس از ورود به سامانه و انتخاب بخش سرویس‌های پرداخت گزینه "لیزینگ نوین" را انتخاب کنند. پرداخت غیرحضوری اقساط تسهیلات لیزینگ اقتصادنوین به مشتریانی ارایه می‌شود که قبلا دفترچه اقساط بانک اقتصادنوین را دریافت کرده باشندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 240
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران