پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515357 تاریخ : 1399/04/14-14:18:51
,2,
پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون تا سقف 100 میلیون تومان به فرهیختگان

پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون تا سقف 100 میلیون تومان به فرهیختگان

بانک توسعه تعاون در راستای حمایت از فرهیختگان تسهیلات تا سقف یکصد میلیون تومان پرداخت می نماید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، کلیه اساتید عضو هیات های علمی دانشگاه ها، مؤسسات آموزش عالی کشور شامل دولتی، آزاد، پیام نور و اساتید حق التدریسی، سایر اساتید دانشگاهی و فرهنگیان آموزش وپرورش می توانند در قالب عقد مرابحه و جعاله و با بهره گیری از طرح هم راه فرهیختگان از تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون با مبالغ مختلف پانصد میلیون ریال، هفتصد میلیون ریال و یک میلیارد ریال بهره مند شوند.

شایان ذکر است فرهیختگان می توانند همچنین تا سقف 500 میلیون ریال در قالب کارت اعتباری مرابحه و برای مبالغ بیشتر بدون کارت جهت رفع نیازهای ضروری و اساسی از این تسهیلات بهره مند گردند.

گفتنی است مدت بازپرداخت تسهیلات اعتباری طرح هم راه فرهیختگان بر اساس دوره زمانی 24، 36 و حداکثر 48 ماهه در قالب اقساط مساوی ماهیانه می باشد.

لازم به ذکر است ارائه و اجرای محصولات و خدمات تخصصی ازجمله راهکارهای بانک ها برای ارائه خدمات ویژه به گروه های مختلف شغلی و اجتماعی است. طرح هم راه فرهیختگان، طی دو سال اخیر، باهدف خدمت رسانی به اساتید دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و فرهنگیان و معلمان آموزش وپرورش ارائه گردیده و در شبکه شعب بانک توسعه تعاون بکار گرفته شده است.

روابط عمومی بانک توسعه تعاون ضمن تبریک فرارسیدن چهاردهم تیرماه روز قلم؛ امیدوار است طرح هم راه فرهیختگان در جهت تأمین نیاز بانکی و مالی اهالی قلم، اساتید و معلمان مؤثر واقع گردد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 323
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران