پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489155 تاریخ : 1398/05/16-16:59:32
,10025,
پاسخگویی شبانه‌روزی کارشناسان روابط عمومی بیمه دانا به پرسش‌های بیمه‌گذاران

تلفن گویا در خدمت مشتریان است؛

پاسخگویی شبانه‌روزی کارشناسان روابط عمومی بیمه دانا به پرسش‌های بیمه‌گذاران

شرکت بیمه دانا در ادامه رسالت خدمت‌رسانی به بیمه شدگان و مشتریان خود، در اجرای طرح مهردانا، با پاسخگویی شبانه‌روزی به نیازها و پرسش‌های آنها از طریق سامانه تلفن گویا، گام دیگری در جهت تکریم ارباب رجوع برداشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، کارشناسان این مدیریت پس از اجرایی شدن طرح مهر دانا در سراسر کشور از بهمن ماه سال گذشته، با هدف پاسخگویی به پرسش‌ها و مسائل بیمه‌ای بیمه‌گذاران، با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات از طریق سامانه تلفن گویا به صورت شبانه‌روزی، پاسخگوی مسائل و مشکلات احتمالی مخاطبان و مشتریان خود است.

 کارشناسان این مدیریت به طور متوسط روزانه به بیش از ده ها تماس تلفنی پاسخ می‌دهند که محور درخواست بیمه‌گذاران بیشتر در خصوص آشنایی با جزئیات طرح مهر دانا، پرداخت خسارات بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی، درمان و درخواست نشانی مراکز پرداخت خسارت این شرکت است.

شرکت بیمه دانا از سال گذشته در پی اجرایی شدن طرح سراسری مهردانا و فعال کردن سامانه تلفن گویا به شماره  82468، آماده پاسخگویی به پرسش ها، مسائل و مشکلات احتمالی بیمه‌گذاران خود است.

« "مهر دانا" طرحی است که بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شده که به موجب آن متقاضیان می توانند به دفاتر نمایندگی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کرده و بدون پیش پرداخت، کارمزد و مراجعه به بانک، با دریافت تسهیلات مالی، بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مهر دانا  اولین طرح در صنعت بیمه است که تامین منابع مالی بیمه‌گذاران را در قالب همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیش بینی کرده است.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران