پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249349 تاریخ : 1395/08/29-10:30:28
,2,5,
وزیر نیرو: بانک صنعت و معدن یکی از حلقه های اصلی صنعت برق کشور است

وزیر نیرو: بانک صنعت و معدن یکی از حلقه های اصلی صنعت برق کشور است

حمید چیت چیان ، وزیر نیروی کشورمان گفت: امروز بانک صنعت و معدن در بخش صنعت برق به خوبی ورود یافته و به عنوان یکی از حلقه های مثبت این صنعت زیربنایی محسوب می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن وی که در مراسم افتتاح فاز اول نیروگاه سیکل ترکیبی کهنوج سخن می گفت ضمن بیان این مطلب افزود: این نیروگاه به صورت خوبی برنامه ریزی شده و با استفاده از فناوری های نوین مصرف آب را به شدت کاهش داده است.

چیت چیان تصریح کرد:در مدت فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون تلفات شبکه برق از 15 درصد به 11 درصد کاهش یافته است.
گفتنی است: نیروگاه کهنوج با تامین مالی 230 میلیون یورویی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده است و برای 67 نفر ، شامل 43 نفر در بخش تولید و 24 نفر در بخش اداری شغل ایجاد کرده است.
در ضمن یاد آور می شود ، ظرفیت تولید برق کشور حدود 70 هزار مگاوات است که بانک صنعت و معدن حدود 9 درصد یعنی حدود 6 هزار مگاوات از ظرفیت یاد شده را تامین اعتبار کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران