پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6813 تاریخ : 1391/08/14-18:46:07
,11,16,17,
هیچ توافقی برای افزایش قیمت مسکن مهر نشده است

هیچ توافقی برای افزایش قیمت مسکن مهر نشده است

هرگونه افزایش قیمت به صورت شفاف اعلام خواهد شد اما هنوز ابلاغیه و دستورالعملی صادر نشده است.

نیکزاد:وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: هنوز توافقی برای افزایش قیمت مسکن مهر صورت نگرفته است .‌

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایسنا،علی نیکزاد با بیان اینکه موضوع افزایش قیمت در یک تیم کارشناسی در حال بررسی است گفت: هرگونه افزایش در صورت تصویب نهایی تیم کارشناسی اعلام خواهد شد.

نیکزاد گفت: انبوه سازان مباحثی داشته اند و مطالبی را بیان کرده‌اند که این موضوع در حال بررسی است.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت،وی با اظهار تاسف از خبرهایی که برخی روزنامه‌ها و رسانه ها مبنی بر افزایش قیمت مسکن مهر اعلام کرده‌اند گفت: بدون اینکه ما تصمیم بگیریم و چیزی اعلام کنیم برخی روزنامه‌ها هم قیمت را اعلام کرده‌اند و هم میزان افزایش را که چنین چیزی صحت ندارد.

نیکزاد افزود: کسانی که متقاضی مسکن مهر هستند و قسط چهارم را پرداخت کرده‌اند، به مرحله نازک کاری رسیده‌اند مشمول هیچگونه افزایش احتمالی نخواهند بود.

وی با اشاره به اینکه احتمال دارد تغییر قیمتی داشته باشیم، گفت: این تغییر قیمت در ساختمان‌هایی است که به مرحله سفت کاری، اسکلت و سقف رسیده اند اعمال خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن مهر به سرانجام خود خواهد رسید، افزود: روند افتتاح مسکن مهر همچنان ادامه دارد و تا پایان سال یک میلیون و 500 هزار واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران