پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249185 تاریخ : 1395/08/26-15:59:38
,5,
هیات 28 نفره شرکت های انرژی روسیه درراه تهران

هیات 28 نفره شرکت های انرژی روسیه درراه تهران

هیاتی از نمایندگان بزرگ ترین شرکت های نفتی روسیه علاقه مند به همکاری با ایران، در نشست اختصاصی آشنایی با قراردادهای جدید این صنعت که در تهران برگزار می شود، شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ,  هیات 28 نفره مدیران شرکت‌های انرژی روسیه از جمله گازپروم ،گازپروم نفت، روس نفت، لوک اویل، زاروبژنفت ، تات نفت و استروی ترانس گاز فردا (پنجشنبه) برای شرکت در کارگاه قراردادهای جدید نفتی وارد تهران می شوند.

مهدی سنایی سفیر ایران در مسکو در کانال رسمی تلگرامی خود نوشت: برگزاری کارگاه تهران که ویژه شرکت های نفتی و گازی روسیه است، در ملاقات وزرای نفت این کشور و ایران در حاشیه اجلاس اخیر اوپک در الجزیره مورد توافق قرار گرفت.
وی افزوده است: پس از توافق برجام به ویژه با تائید مدل جدید قراردادهای نفتی در مجلس شورای اسلامی، استقبال شرکت‌های روسی برای حضور در ایران، روند شتابانی گرفته و پیش بینی می‌شود پرشتاب تر نیز شود.
تا کنون یاداشت های تفاهم همکاری سه شرکت لوک اویل، زاروبژنفت و تات نفت با شرکت ملی نفت ایران امضا شده است و دیگر شرکت های بزرگ نفتی و گازی روسیه نیز در حال مذاکره برای سرمایه گذاری در میادین نفتی و گازی جمهوری اسلامی و امضای یادداشت تفاهم مربوطه هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 235
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران