پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489033 تاریخ : 1398/05/14-16:29:02
,25,
همکاری ایمیدرو و استانداری زنجان در احیای معادن کوچک مقیاس

همکاری ایمیدرو و استانداری زنجان در احیای معادن کوچک مقیاس

رئیس هیات عامل ایمیدرو از همکاری این سازمان با استانداری زنجان برای احیای معادن کوچک مقیاس خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح امروز در نشست با فتح ا... حقیقی، استاندار زنجان اعلام کرد: به منظور احیای معادن کوچک مقیاس، کمیته هایی در استان های مختلف تشکیل شده است. در همین راستا با کمک و همکاری استانداری زنجان می توان در این استان تعدادی معدن کوچک مقیاس را فعال کرد.

وی افزود: ایمیدرو آمادگی دارد مسائل قانونی، زیرساخت ها و فرآوری در معادن کوچک مقیاس استان زنجان را پیگیری و انجام دهد و استانداری نیز با همکاری در بخش هایی همچون صدور پروانه اکتشاف و منابع طبیعی می تواند به رفع مشکلات فعال سازی معادن کوچک مقیاس این استان کمک کند.

استاندار زنجان نیز در این نشست ضمن ابراز تمایل به همکاری با ایمیدرو خاطرنشان کرد: آمادگی همکاری با کمیته مذکور برای احیای معادن کوچک مقیاس و بررسی مباحث مربوط به بخش معدن در این استان را داریم.

همچنین فتح ا... حقیقی در خواست های استانداری زنجان از ایمیدرو را مطرح کرد که از جمله آنها می توان به اختصاص درصدی از درآمد معدن سرب و روی انگوران به توسعه استان زنجان اشاره کرد.

در این نشست که با حضور وجیه ا... جعفری، مدیرعامل ایمپاسکو و برخی مدیران استانداری زنجان و ایمپاسکو صورت گرفت به بررسی مسائل حوزه معدن و صنایع معدنی این استان پرداخته شد تا امکان همکاری استانداری زنجان در حوزه معدن از جمله معدن سرب و روی انگوران، معدن مس طارم، واحدهای فلوتاسیون و.. فراهم شود.

همچنین مقرر شد طی روزهای آتی، مدیران ایمیدرو ضمن بازدید از معادن کوچک مقیاس استان زنجان به بررسی همکاری با استانداری در احیا معادن کوچک مقیاس به منظور اشتغالزایی در این استان بپردازند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران