پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6680 تاریخ : 1391/07/29-12:20:14
,15,16,17,
همراه اول: تعرفه رومینگ حجاج هیچ تغییری نکرده است

در واکنش به شائبه تغییر تعرفه رومینگ حجاج؛

همراه اول: تعرفه رومینگ حجاج هیچ تغییری نکرده است

همراه اول در واکنش به شائبه تغییر تعرفه رومینگش برای سیم کارت های حجاج ایرانی در عربستان، هرگونه تغییر تعرفه را رد و بر ثبات وعده اش تأکید کرد.

 

 
به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، در چند روز گذشته، شائبه ای به نقل از تعدادی از حجاج مشترک همراه اول، در برخی رسانه ها منعکس شده بود مبنی بر این که تعرفه رومینگ برای سیم کارت های همراه اول در عربستان، بیشتر از مقدار اعلام شده قبلی، اعمال می شود.
همراه اول نظر به اهمیت موضوع، بلافاصله بررسی کامل مکالمات صورت گرفته در سیم کارت های دائمی و اعتباری حاضر در عربستان را در دستور کار خود قرار داد و یقین حاصل شد که هیچ گونه تغییر و یا خطایی در محاسبه هزینه ارتباطات حجاج همراه اولی در موسم حج رخ نداده است.
همراه اول تأکید کرده فارغ از تغییرات قیمت ارز، همان طور که پیش از آغاز موسم حج وعده داده شده است، برای سیم کارت های دائمی و اعتباری حجاج همراه اولی، تعرفه هر دقیقه مکالمه 700تومان، مکالمه دریافتی دقیقه ای 350تومان، ارسال پیامک 300تومان و دریافت پیامک رایگان است. همراه اول بر رعایت کامل این تعرفه ها وفادار است و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که نماینده ای هم به عربستان اعزام کرده است نیز به عنوان نهاد ناظر قانونی، بر عملکرد اپراتورها نظارت دقیق دارد.
در پایان، شرکت ارتباطات سیار ایران ضمن تشکر از قاطبه حجاج بزرگوار ایرانی که همراه اول به افتخار همراهی آنان در ایام حج نیز نائل آمده، تأکید کرده است نماینده همراه اول در عربستان و نیز مرکز تماس 9990 همراه اول در ایران، آماده پاسخگویی و رفع هرگونه شائبه احتمالی تعرفه ای حجاج به صورت موردی و مصداقی است.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران