پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6853 تاریخ : 1391/08/21-08:33:19
,16,
هشدار کارشناسان درباره افزایش مرگ خاموش با استفاده از پکیج حرارتی

هشدار کارشناسان درباره افزایش مرگ خاموش با استفاده از پکیج حرارتی

20 تا 60 درصد کاهش هزینه گاز با استفاده از روش های جدید

نگاهی به ساختمان‌های کنونی نشان می دهد که باید به موضوع انرژی در نوع ساختمان سازی ها ی ایران توجه بیشتری داشت.

 
 

 
به گزارش ستاد خبری سمینار بهره وری انرژی در ساختمان، رئیس اتحادیه املاک ایران ادامه داد: هدر رفت بیش از انداره انرژی در ساختمان ها با تبلیغ درصنعت ساختمان قابل حل است و در این راستا باید از مشاوران املاک خواست تا به مردم و مهندسان و سازندگان ساختمان خط فکری درست بدهند.
خسروی تاکید کرد: اهمیت میزان مصرف انرژی و استفاده از سیستم حرارت مرکزی در ساختمان ها باید توسط مشاوران املاک به خریداران توضیح داده شود و باید در نظر داشت تا زمانی که این موارد توسط افرادی که به مردم سرویس خرید و اجاره ساختمان می دهند به تصویرکشیده نشود، این راهکارها بصورت جدی بکار گرفته نمی شوند.
وی با تاکید بر اهمیت این موضوع از مشاوران املاک خواست تا با مشاوره درست به خریداران، مانع از ساخت ساختمان هایی شوند که در آنها پرت انرژی بالایی وجود داشته و نیز مرگ خاموش در آنها بر اثر استفاده نادرست از سیستم های گرمایشی مستقل ایجاد می شود و به همین خاطر مشاورین املاک رسالتی دارند تا سازندگان را مجبور به رعایت استانداردهای این حوزه نمایند.
او با تقدیر از فعالیت مشاوران املاک در کشور از آنها درخواست کرد تا بر موضوع مصرف انرژی در ساختمان های ایران توجه بیشتری داشته باشند و مردم را در رابطه موضوع مصرف انرژی در ساختمان ها آگاه سازند.
رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک، از مسئولانی  که کار مشاوران املاک را جدی گرفته اند تشکر کرد و اضافه نمود: افتتاح دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه املاک  و نهادینه کردن کار داوری در معاملات املاک از اقدامات مهمی بوده است که در این دوره عملیاتی شده است.
وی همچنین خبر داد:با پیش بینی داوری در معاملات مسکن از این پس با همکاری وکلا و قضات بازنشسته، تمام خریداران می توانند داور مربوطه خود را داشته باشند تا مانع بروز اختلاف در معاملات مسکن شوند.
وی ادامه داد:همچنین به تازگی در اتحادیه املاک کشوری تصمیم گرفته شده است تا برای سهولت فعالیت ها کلیه مکاتبات و کارهای مشاوران امکلاک با این اتحادیه به پست سپرده شود تا فعالیت ها آسانتر و سریعتر انجام گردد.
خسروی در ادامه با اشاره به اهمیت اعتماد مردم به مشاوران املاک تاکید کرد: مشاوران املاک تنها قشری هستند که اجازه می یابند یه  خانه های مردم و حتی به محل استراحت آنها وارد شوند، این نکته گویاست که این صنف و جایگاه مشاوران املاک باید شناخته شود و وظایف مهمتری را از این صنف درخواست کرد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران