پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6681 تاریخ : 1391/07/30-08:19:11
,16,
نقش مهم کارگزاران مسلمان روابط عمومی در شکل دهی افکار عمومی

مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی

نقش مهم کارگزاران مسلمان روابط عمومی در شکل دهی افکار عمومی

کارگزاران مسلمان روابط عمومی نقشی تعیین کننده در شکل دهی افکار عمومی دارند و سبب ایجاد وحدت و همدلی میان مسلمانان می شود.

 :

 مدیر گروه ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با ستاد خبری کنگره با بیان این مطلب گفت: برگزاری کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی سبب همبستگی و نزدیکی مسلمانان در سطح جهان می شود و مسلمانان از توانمندی ها و ظرفیت های خود در ارتقای علمی کشور خود مطلع می شوند و همچنین موجب تقویت حایگاه روابط عمومی در ایران خواهد شد.

دکتر رحمان سعیدی در ادامه ضمن اشاره به انتشار فیلم موهن درباره پیامبر اکرم (ص) اظهار داشت: نمایش این فیلم ناشی از خباثت دشمنان اسلام است که قصد تقدس زدایی از ارزش های متعالی اسلام را دارند و کارگزاران مسلمان روابط عمومی با شفاف سازی می توانند توطئه دشمنان اسلام را خنثی سازند.

سعیدی در پایان تصریح کرد: موضوعات مورد بحث در کنگره باید به صورت سخنرانی و برگزاری کارگاه های آموزشی باشد و همچنین از نخبگان علمی و مذهبی جهان اسلام جهت سخنرانی در کنگره دعوت به عمل آید و در نهایت برای انعکاس گسترده تر از انجمن های بین المللی روابط عمومی نیز نمایندگانی در کنگره حضور داشته باشند.

شایان ذکر است دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط‌عمومی با محوریت روابط‌ عمومی اسلامی، در تاریخ 18 آذرماه 1391 به مدت دو روز در تهران برگزار خواهد شد.علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.icpr.ir مراجعه نمایند.  ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران