پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249150 تاریخ : 1395/08/26-13:21:51
,1,
نصب 12دستگاه خودپرداز غیرنقدی پست‌ بانک‌ در مهران و چزابه

نصب 12دستگاه خودپرداز غیرنقدی پست‌ بانک‌ در مهران و چزابه

در راستای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی تعداد 12 دستگاه خودپرداز غیرنقدی(Cashless) این بانک در پایانه مرزی مهران و چزابه نصب شده و آماده ارائه خدمت متنوع بانکی به زوّار است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست‌ بانک ایران، فردین امیری مدیرشعب پست بانک استان ایلام ضمن اعلام خبر فوق گفت: این استان با حمایت و پیگیری مستمر مسئولان بانک همواره در خدمت‌رسانی به زوار اربعین پیشگام بوده و امسال نیز برنامه مدونی برای خدمت‌رسانی به زوار در نظر گرفته است.

مدیر شعب پست بانک استان ایلام عنوان کرد: این دستگاه‌ها خدماتی نظیر خرید شارژ سیم کارت اپراتورهای همراه، انتقال پول از طریق کارت به کارت شبکه شتاب، اعلام موجودی حساب، کمک به عتبات عالیات و پرداخت جرائم راهنمائی و رانندگی را ارائه می‌کند.

امیری تهیه استقرار دستگاه خودپرداز سیار، پذیرایی از زوار و تجهیز مهمانسرا را از دیگر خدمات این بانک به زوار اعلام کرد و گفت: تمامی شعب پست بانک استان جهت ارائه خدمات مطلوب بانکی به صورت حضوری و الکترونیک آمادگی کامل دارند.

گفتنی است، از مجموع دستگاه مذکور تعداد پنج دستگاه در نقطه صفر مرزی بعد از ایست بازرسی کشور ایران و پنج دستگاه دیگر در سالن پایانه های مرزی مهران نصب و راه اندازی شده است.

همچنین عباس استواری؛ مدیر شعب پست بانک استان خوزستان نیز در خصوص ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی اظهارداشت: دو دستگاه خودپرداز غیرنقدی (Cashless) پست بانک ایران در منطقه چزابه و سوسنگرد استان خوزستان نصب شده و آماده خدمت رسانی به هموطنان و زوار است.

وی افزود: شعب مرزی پست بانک خوزستان از جمله شعب سوسنگرد،‌خرمشهر و آبادان تمامی خدمات بانکی را بصورت حضوری و الکترونیکی ارائه می نماید و با تجهیز مهمانسرای خرمشهر پذیرای زائران حسینی در این استان هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران