پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515388 تاریخ : 1399/04/14-17:20:43
,1,
نحوه احراز هویت غیرحضوری سجام از طریق بانک مهر ایران

نحوه احراز هویت غیرحضوری سجام از طریق بانک مهر ایران

بانک مهر ایران نیز از خردادماه سرویس احراز هویت الکترونیکی سجام را در همراه بانک و وب سایت خود راه اندازی کرده و افراد می توانند از این طریق به جای مراجعه به دفاتر پیشخوان احراز هویت سجام را انجام دهند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این خدمت صرفا مختص مشتریان بانک مهر ایران نیست و همه می توانند از آن استفاده کنند. بانک مهر ایران نیز کارمزدی بابت انجام این مراحل از افراد دریافت نمی کند و تنها کارمزد متعارف احراز هویت سجام اخذ می شود.

پیش از انجام احراز هویت آنلاین باید در سامانه سجام ثبت نام و کد رهگیری را دریافت کرده باشید. همچنین نیاز است که دارای کارت ملی هوشمند بوده یا رسید ثبت نام کارت ملی را در اختیار و به شماره موبایل ثبت شده در سامانه سجام نیز دسترسی داشته باشید.

افرادی که دارای این شرایط هستند، می توانند از طریق همراه بانک مهر ایران یا از طریق این لینک اطلاعات خواسته شده را وارد کنند. در مرحله بعد کد پیامک شده به شماره موبایل ثبت شده در سامانه سجام را وارد می کنید و بعد از آن نوبت به ارسال یک عکس سلفی از چهره و یک عکس هم از نمونه امضای شما می رسد. مرحله بعدی شامل ارسال یک ویدئو از خودتان طبق شرایطی است که در همان صفحه توضیح داده شده؛ به طوری که جمله ای را که برای شما نمایش داده می شود، می خوانید.

پس از اینکه ویدئو ارسال شد، نوبت به تأیید اطلاعات و مدارک می رسد. از صحت آنها مطمئن شوید و گزینه تأیید نهایی اطلاعات را لمس کنید. سپس وارد درگاه پرداخت الکترونیکی می شود و می توانید کارمزد احراز هویت را با کارت هر یک از بانک های عضو شتاب پرداخت کنید.

در ادامه صفحه تأیید به همراه کد پیگیری به شما نمایش داده می شود. مدارک شما در اسرع وقت توسط اپراتور بررسی می شود و در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد، احراز هویت شما در سامانه سجام تأیید شده و کد بورسی شما از طریق پیامک برایتان ارسال خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران