پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 682270 تاریخ : 1403/01/29-18:26:19
,13,
مولدسازی دارایی های دولت برای پشتیبانی از تولید و مشارکت عمومی

مولدسازی دارایی های دولت برای پشتیبانی از تولید و مشارکت عمومی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در راستای تحقق شعار سال، برنامه مولدسازی دارایی های دولت برای پشتیبانی از تولید و مشارکت مردم را اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت، هوشنگ محمدی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در خصوص برنامه های تحقق شعار سال، گفت: این معاونت ضمن اعلام آمادگی در همکاری و ارائه خدمات به معاونت ها و سازمان های ملی و استانی برای انجام برنامه های این مهم و تکالیف سازمان به منظور تأمین امنیت غذایی کشور مبتنی بر پایداری در تولید محصولات کشاورزی اهتمام دارد تا متناسب با رسالت و مأموریت های محوله پیش برود.

وی هماهنگی در واگذاری و برون سپاری تصدی های تولیدی و خدماتی وزارت جهاد کشاورزی را از برنامه های این وزارتخانه عنوان کرد و یادآور شد: واگذاری تصدی تولیدی و خدماتی در حوزه دام از طریق مشارکت در ایستگاه های پرورش و اصلاح نژاد در سراسر کشور در حال برنامه ریزی است.
محمدی افزود: توسعه خدمات بخش غیردولتی به بخش کشاورزی از طریق مشارکت در فضاها و زیرساخت های عمومی مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها نیز در دستور کار وزارت جهاد کشاورزی قرار گرفته است.
معاون توسعه مدیریت و منابع با اشاره به برنامه های ترویج و آموزش بهره برداران بخش کشاورزی، تصریح کرد: بازنگری خدمات وزارت جهاد کشاورزی با مشارکت بهره برداران این بخش و همچنین شناسایی و بهبود فرایندهای وزارت جهاد کشاورزی با مشارکت بهره برداران و ذی نفعان بخش کشاورزی در دستور کار قرار دارد.
محمدی با تاکید بر اصل 44 قانون اساسی که مبتنی بر واگذاری شرکت ها و مؤسسات وزارت جهاد کشاورزی است، یادآور شد: واگذاری این شرکت ها در صورتی است که تمام یا بخشی از سهام آن متعلق به دولت باشد.
این مسؤول دولتی با تاکید بر مولدسازی دارایی های دولت، افزود: در اجرای مصوبه سران قوا برای مولدسازی دارایی های دولت در ادامه اقدامات سال گذشته فرایند شناسایی اموال مازاد، اخذ مجوز و طی فرایند برای تأمین منابع مورد نیاز و پشتیبانی از تولید در بخش کشاورزی نیز اقدام می شود.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران