پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249171 تاریخ : 1395/08/26-12:25:00
,1,
موفقیت

موفقیت "ثامن" در فضای رقابتی با اجرای دقیق دستورالعمل ها

سرپرست کرمان موسسه اعتباری ثامن گفت: اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها که برگرفته از اهداف مدیریتی ضامن حرکت روبه رشد "ثامن" و موجب شتاب گیری آن در فضای رقابت بانکی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت , رضا عیدمحمدی در جلسه روسای شعب کرمان بر توجه بیشتر به خدمات نوین تأکید کرد و اظهار داشت: ارائه خدمات متنوع بانکی به مشتریان باهدف جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی استمرار و بقای سازمان تضمین می‌کند.

وی پیگیری و وصول مطالبات را وظیفه کلیه کارکنان صف و ستاد دانست و تصریح کرد: شرط لازم در وصول مطالبات پیگیری مستمر و داشتن انگیزه برای به نتیجه رساندن است لذا رؤسای شعب باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا با وحدت رویه و تقسیم‌کار مشخص در شعب پیگیری‌ها توسط همکاران انجام شود.

معاون سرپرستی کرمان در ادامه از اهمیت جذب منابع و حفظ آهنگ رشد استان گفت و افزود: تلاش همکاران برای دست‌یابی به اهداف در زمان باقیمانده از سال ضروری است.

عبدالحسین قوامی در پایان همسو کردن تفکر و فعالیت‌های کارکنان باسیاست‌ها و اهداف جدید مدیران ارشد را لازمه حرکت روبه‌جلو در "ثامن" عنوان کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران