پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532973 تاریخ : 1399/09/15-16:08:25
,6,
موتورسیکلت های برقی بر اساس استاندارهای پستی طراحی می شود

موتورسیکلت های برقی بر اساس استاندارهای پستی طراحی می شود

مدیرعامل شرکت ملی پست از طراحی نوعی موتورسیکلت برقی با کمک یک شرکت داخلی و بر اساس استانداردهای ناوگان پستی کشور خبر داد .

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر در مصاحبه با رادیو فرهنگ گفت: شرکت ملی پست با یکی از کارخانجات تولید کننده موتورسیکلت، وارد مذاکره شده و قرار است، موتورسیکلتی طراحی شود که ضمن رعایت استانداردهای لازم، مناسب حمل بار و جابجایی بسته های پستی باشد.

وی افزود: حدود 20 روز است که تست های لازم انجام شده و الگوی مناسب جهت جانمایی باکس ها، ارایه شده است که در صورت تأمین شرایط مورد نظر، تعدادی از این موتور سیکلت های برقی خریداری می شود .

معاون وزیر ادامه داد: امیدواریم با این کار، ضمن پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان، شرایط آسانتری را برای خدمت رسانی همکاران موزع فراهم آوریم.

گفتنی است موضوع خرید و استفاده از دوهزار دستگاه موتور سیکلت برقی در ناوگان پستی با هدف کاهش آلودگی هوا، در دستور کار شرکت ملی پست قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران