پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6723 تاریخ : 1391/08/03-10:00:34
,16,17,20,
مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان وجود ندارد

مشکلی در پرداخت حقوق کارکنان وجود ندارد

در برنامه‌ریزی جدیدی که برای مدیریت منابع و کنترل مصارف انجام شدتمام موضوعاتی را که به حقوق کارکنان بر می‌گردد و در حکم کارگزینی آنها آمده و یا پاداش و حقوق بازنشستگی را به طور 100درصد دیده ایم.

 

» _RFI0398.jpg

 

ممبینی تصریح کرد: این‌موارد تاکنون به طور کامل پرداخت شده و مشکلی در پرداخت حقوق نداشته‌ایم.

 

رحیم ممبینی درپاسخ به این‌که آیا عدم پرداخت به موقع حقوق در برخی دستگاه‌ها به دلیل عدم تخصیص بودجه است؟ اظهار کرد: اولادر برنامه‌ریزی جدید که برای مدیریت منابع و کنترل مصارف انجام دادیم تمام موضوعاتی را که به حقوق کارکنان بر می‌گردد و در حکم کارگزینی آنها آمده و یا پاداش پایان سال و حقوق بازنشستگی را به طور صد در صد در بودجه 91 دیده‌ایم و تاکنون هم به طور کامل پرداخت شده و مشکلی در پرداخت حقوق نداشته‌ایم.

 

ممبینی اضافه کرد: در مورد سایر موضوعات هم سقفی برای دستگاه‌ها تعیین کرده‌ایم تا رییس دستگاه به موجب ماده 53 قانون محاسبات که حق تشخیص را به عهده دارد می‌تواند تصمیم گیری کند بنابراین به رییس دستگاه تکلیف نکرده‌ایم پولی که مربوط به حقوق و مزایا است را چگونه خرج کند.

 

وی ادامه داد: البته مسلم است که مانند سال گذشته نمی‌توانیم پول مصوب دستگاه‌ها را تامین کنیم اما موارد اجتناب ناپذیر تامین شده است و در سایر موضوعات سقفی را تعیین کرده‌ایم که برنامه‌ریزی به عهده رییس دستگاه استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران