پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6372 تاریخ : 1391/06/28-12:53:48
,2,
مشتریان قبل از برگشت چک ، پیامک می‌گیرند

مشتریان قبل از برگشت چک ، پیامک می‌گیرند

خدمتی دیگر از بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در راستای افزایش رضایت-مندی مشتریان، خدمت جدید « ارسال پیامک برای مشتریانی که کسر موجودی دارند، پیش از صدور گواهینامه عدم پرداخت وجه»، را عملیاتی کرد.

 

لید:تهران - بانک و صنعت:بانک صادرات ایران مقارن با شصتمین سالگرد تاسیس و در راستای افزایش رضایت­مندی مشتریان،  خدمت جدید « ارسال پیامک  برای مشتریانی که کسر موجودی دارند، پیش از صدور گواهینامه عدم پرداخت وجه»، را عملیاتی کرد.

متن خبر:به گزارش بانک و صنعت به نقل ازهفته‌نامه سپهر، در راستای جلب رضایت مشتریان و ایجاد تمایز در خدمات ارایه‌شده در بازارهای رقابتی، امکان ارسال پیامک برای مشتریان قبل از صدور گواهینامه عدم پرداخت چک به علت کسر موجودی فراهم شده است. بدین ترتیب، برای مشتریان قبل از صدور گواهینامه عدم پرداخت وجه چک، با ارسال پیامک فرصتی جهت تأمین وجه ایجاد می‌گردد.

براساس این گزارش، این خدمت با هدف فراهم نمودن فرصت تأمین وجه برای دارندگان حساب قرض‌الحسنه جاری که به‌دلیل فراموشی ، سفر و...  نسبت به تأمین وجه چک اقدام ننموده‌اند و همچنین  جلوگیری از مشکلات مرتبط با صدور گواهینامه عدم پرداخت وجه چک برای مشتریان، کاهش آمار چک برگشتی بانک صادرات در بانک مرکزی ج.ا.ا ارایه شده است.

این طرح در مرحله اول برای مشتریان دارای مانده حساب قرض‌الحسنه جاری بالای 50 میلیون ریال که از ابتدای سال 91  هیچ گواهینامه‌ عدم پرداختی برای آن‌ها صادر نگردیده فعال شده است و در مرحله دوم برای عموم مشتریان با تکمیل فرم رضایت و اخذ کارمزد عملیاتی خواهد شد .

گفتنی است این خدمت نوینی است که در هیچ یک از بانک کشور ارائه نمی‌شود و در مرحله اول فقط برای مشتریان برتر فراهم شده است.

شایان ذکر است این بانک با افتتاح بیش از 47 میلیون حساب الکترونیکی، نصب 385 هزار دستگاه پایانه فروش و صدور حدود 29 میلیون کارت بانکی الکترونیکی برای هموطنان نقش بسزایی در توسعه و رشد خدمات نوین بانکی داردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران