پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 488967 تاریخ : 1398/05/13-18:05:55
,1,
مراسم تودیع و معارفه معاونین و مدیران ستادی بانک حکمت ایرانیان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه معاونین و مدیران ستادی بانک حکمت ایرانیان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه معاونین و مدیران ستادی بانک حکمت ایرانیان روز شنبه دوازدهم مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، عصر شنبه دوازدهم مرداد ماه سال جاری مراسم تودیع دکتر چهارلنگی معاون فناوری، دکتر سلیمانی معاون بین الملل، رضاپور مدیر حراست، بهنام نیا مدیر مالی، ظریف نیا مدیر روابط عمومی و بروجردی مدیر دفتر ارتباطات مردمی برگزار شد و به ترتیب رشیدی به عنوان سرپرست معاونت فناوری، مجدآرا سرپرست معاونت بین الملل، عراقی مدیر حراست و آزادی سرپرست مدیریت روابط عمومی با حضور دکتر عسکرزاده مدیرعامل، دکتر غفرالهی رئیس هیئت مدیره، بخشی نیکو عضو هیئت مدیره و ناظر بر امور اجرایی، سایر معاونان و مدیران بانک حکمت ایرانیان در محل سالن جلسات ستاد مرکزی پاسداران معارفه شدند.

در ابتدای این مراسم دکتر عسکرزاده از زحمات معاونین و مدیران بازنشسته ای که حضور آنان موجب سربلندی و موفقیت مجموعه بانک حکمت ایرانیان شده بود تجلیل به عمل آورد، وی همچنین از مدیران جوانی که مسئولیت های جدید را به عهده گرفته اند خواست از تجربیات مدیران پیشین نهایت بهره را ببرند.

وی از زحمات دکتر چهارلنگی معاون فناوری که از سال 1395 تصدی این سمت را در اختیار داشت تقدیر نمود، و اقدامات وی را در این سه سال ستودنی خواند و در ادامه حسین رشیدی را به سمت سرپرست معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات معرفی نمود.

مدیرعامل بانک حکمت ایرانیان در ادامه از زحمات و تلاش های دکتر سلیمانی که در زمان تحریم های ظالمانه استکبار جهانی برای سیستم بانکی کشور بسیار مثمر ثمر بود تقدیر به عمل آورد و پس از آن  هانیه مجدآرا مدیر اسبق عملیات ارزی را به سمت سرپرست معاونت بین الملل معرفی کرد.

دکتر عسکرزاده سپس از زحمات شایسته یحیی رضاپور در حوزه حراست بانک تقدیر به عمل آورد و مجید عراقی را در سمت سرپرست مدیریت مدیریت حراست معرفی کرد.

چهارمین تودیع و معارفه مربوط به مدیریت روابط عمومی بود. دکتر عسکرزاده از حدود سه سال زحمت   بی وقفه مهدی ظریف نیا تقدیر به عمل آورد و مهدی آزادی رئیس اسبق اداره انتشارات، اطلاع رسانی و افکار سنجی این مدیریت را در سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی معرفی کرد.

در خاتمه از زحمات سعید بهنام نیا مدیر امور مالی و محمد بروجردی مدیر دفتر ارتباطات مردمی نیز تقدیر و قدردانی به عمل آمد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران