پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522426 تاریخ : 1399/08/18-12:26:38
,17,25,
مدیرعامل شرکت مس موفق به کسب گواهی نامه 5 ستاره «پیشروان بهره وری» شد

در هفتمین همایش جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی؛

مدیرعامل شرکت مس موفق به کسب گواهی نامه 5 ستاره «پیشروان بهره وری» شد

در هفتمین همایش جایزه بهره وری معدن و صنایع معدنی؛ دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران موفق به دریافت گواهی نامه 5 ستاره «پیشروان بهره وری» به خاطر انجام اقدامات چشمگیر در حوزه بهره وری و افزایش قابل توجه بهره وری در شرکت مس شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازشرکت ملی صنایع مس ایران، همچنین در این مراسم که به صورت مجازی از سوی ایمیدرو و با حضور دکتر خداداد غریب پور رئیس هیأت عامل ایمیدرو و مهندس عباس نعیمی قایم مقام ایمیدرو و جمعی از مسئولان و مدیران ایمیدرو برگزار شد، رییس هیات عامل ایمیدرو از دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس به خاطر حمایت از اجرای پروژه بهبود بهره وری و بومی سازی «ماشین کاتد کنی» در امور لیچینگ میدوک نیز تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، رییس هیات عامل ایمیدرو در این مراسم با بیان این که شرکت مس از مجموعه های موفق در حوزه بومی سازی است، گفت: امیدواریم این جریان تداوم داشته باشد و شاهد بومی سازی بیشتر در حوزه صنعت مس باشیم.
وی افزود: ایمیدرو به عنوان یک سازمان توسعه ای در تلاش است تا رقابت پذیری را در بین مجموعه های معدنی بیشتر کند و بدون شک شرط دست یافتن به رقابت پذیری افزایش بهره وری است.
غریب پور با اشاره به برگزاری و تداوم این همایش برای تحقق بهره وری و ایجاد جریان بهره وری در صنایع معدنی، گفت: یکی از مزیت های این همایش فرایند گونه بودن آن مبتنی بر اصلاح، بازخورد و تعامل است.
بر اساس این گزارش هفتمین همایش جایزه ملی بهره وری در بخش معدن و صنایع معدنی با هدف توجه هر چه بیشتر شرکت ها به ارتقاء بهره وری و بررسی عملکرد سالانه شرکت های معدنی در زمینه اقدامات صورت گرفته در حوزه بهره وری برگزار شد.
گفتنی است، شرکت ملی صنایع مس ایران در سال های اخیر با اجرای پروژه های فراوان با تکیه بر توان داخلی در زمینه افزایش تولید، کاهش مصرف انرژی و بومی سازی گلوگاه های خط تولید به یکی از شرکت های موفق در زمین بهره وری تبدیل شده است؛ به طوری که تنها این شرکت با اجرای طرح جامع آب موفق به بازیافت بیش از 90 درصدی آب در فرایند تولید شده است که این میزان مصرف، از متوسط مصرف آب در صنعت مس کشورهای اروپایی و کشور شیلی به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده مس پایین تر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران