پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6882 تاریخ : 1391/08/24-13:50:22
,1,17,
مدیرعامل بانک پاسارگاد،

مدیرعامل بانک پاسارگاد، "چهره ماندگار بانکداری ایران" شد

در ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان، دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، به عنوان "چهره ماندگار بانکداری ایران" شناخته شد.

 

 

به گزارش بانک و صنعت، بر اساس تأیید هیأت‌علمی ششمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان و به پاس ایثار، فداکاری، همت بلند و تلاش سترگ در راه توسعه و پیشرفت کشور، مدیرعامل بانک‌پاسارگاد به‌عنوان "چهره ماندگار بانکداری ایران" معرفی شد و وزیر صنعت، معدن و تجارت، لوح تقدیر و تندیس جشنواره را به وی اهداء کرد.

در این مراسم، دکتر غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهارداشت: بانک‌های کشور می‌توانند در این فرصت ایجاد شده، با حمایت از تولیدکنندگان، در جهت توسعه تولید کشور موثر باشند.

 این جشنواره در تاریخ 15 آبان 1391 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با مشارکت خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران، حوزه مشاوران جوان وزارتخانههای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. شعار این جشنواره اقتصاد مقاومتی، معنای واقعی کارآفرینی در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بوده و به معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران پرداخته‌است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 245
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران