پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515386 تاریخ : 1399/04/14-17:09:58
,1,
مدیران جدید ریسک و حسابرسی داخلی بانک کارآفرین معرفی شدند

با قدردانی از مدیران پیشین؛

مدیران جدید ریسک و حسابرسی داخلی بانک کارآفرین معرفی شدند

مراسم تودیع و معارفه مدیران مدیریت های امور ریسک و امور حسابرسی داخلی بانک کارآفرین برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این مراسم روز چهارشنبه 11 تیر ماه با حضور دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل و معاونان وی و محمدرضا خورسندی و دکتر احمد بهاروندی اعضای هیات مدیره این بانک برگزار شد.

منشأ اثر بوده و در زمینه ریسک فرد مطلعی است. ضمن تشکر از زحمات آقای نوربخش در این سمت، از تخصص و دانش ایشان به عنوان مشاور ریسک استفاده خواهیم کرد.

فرزین در بخش دیگری از سخنان خود محمد شیریجیان را به عنوان مدیر جدید امور ریسک و مطالعات اقتصادی معرفی کرد و گفت: دکتر شیریجیان سوابق تحصیلی و مدیریتی چشمگیری دارد و بدون شک در این مسیر گام های موثری خواهد برداشت. برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنم.

وی همچنین از زحمات سعیدی مدیر پیشین امور حسابرسی داخلی قدردانی و خاطرنشان کرد: خانم سعیدی طی این سال ها خدمات ارزنده و قابل توجهی را در مسئولیت خطیر و مهم مدیریت امور حسابرسی داخلی ایفا کرده و زحمات زیادی را برای بانک متقبل شده است. برای ایشان نیز آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

فرزین در ادامه ضمن خوش آمدگویی به رادپور مدیر جدید حسابرسی داخلی افزود: از آقای رادپور دعوت کردم که سمت مدیریت حسابرسی داخلی بانک کارآفرین را به عهده بگیرد. برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتوانند در جهت تحقق اهداف بانک منشأ اثر باشند.

در بخش دیگری از این مراسم اعظم سعیدی مدیر پیشین حسابرسی داخلی بانک کارآفرین ضمن تشکر از مدیرعامل و مدیران ارشد جهت برگزاری مراسم تودیع، برای مدیر جدید این واحد آرزوی موفقیت کرد و افزود: با یاری خداوند و با حمایت های مدیران ارشد، این مسئولیت خطیر را به سرانجام رساندم. از طرف خودم و همکارانم در مدیریت حسابرسی داخلی از همراهی و همدلی همه همکاران قدردانی می کنم.

همچنین ایمان نوربخش مدیر پیشین ریسک به شیریجیان مدیر جدید این واحد خوش آمد گفت و افزود: طی هفده سال که در خدمت بانک کارآفرین بوده ام، در حد توان سعی کرده ام که امور محوله را به بهترین شکل پیش ببرم. از دکتر فرزین مدیرعامل بانک تشکر می کنم که به بنده افتخار دادند که در سمت مشاور در خدمت بانک باشم.

بر اساس این گزارش، دکتر محمد شیریجیان مدیر جدید امور ریسک و مطالعات اقتصادی از حسن اعتماد مدیرعامل تشکر کرد و گفت: بنده چند سال است که افتخار همکاری با جناب آقای فرزین را دارم. امیدوارم با حمایت ایشان و با همکاری همه همکاران بتوانم در این سمت منشأ اثر باشم.

وی در ادامه به برنامه های پیشنهادی این مدیریت اشاره کرد و افزود: در نظر داریم نظام جامع مدیریت ریسک را در بانک کارآفرین طراحی و پیاده سازی کنیم. قطعاً تجربیات و دانش آقای نوربخش در این مسیر روشنگر راه ما خواهد بود. همچنین واحد مطالعات اقتصادی به عنوان مرجع تصمیم گیری در بانک و سایر نهادهای اقتصادی تاسیس و تقویت خواهد شد.

در بخش دیگری از این مراسم علی رادپور مدیر جدید حسابرسی داخلی طی سخنانی گفت: در نظر داریم حسابرسی داخلی را به صورت تخصصی تر و نظام مندتر از گذشته پیش ببریم. امیدوارم با راهنمایی های مدیریت محترم عامل و اعضای محترم هیات مدیره بتوانم در دستیابی به اهداف بانک کارآفرین به بهترین شکل فعالیت کنم.

در پایان این مراسم احکام مدیران جدید توسط مدیرعامل به ایشان اعطا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 139
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران