پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249328 تاریخ : 1395/08/28-14:23:27
,10028,
محور مهران به ایلام یکطرفه شد

محور مهران به ایلام یکطرفه شد

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا گفت: محور مهران به ایلام یکطرفه شد و هیچگونه انتقال زائر به سمت مهران مقدور نیست .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت،سردار محمد حسین حمیدی افزود: برابر تدابیر اتخاذ شده تردد کلیه خودروها از ایلام به مرز مهران با توجه به بسته بودن مرز ممنوع شده و محور ایلام – مهران از شهر مهران به سمت ایلام یکطرفه شده است.

وی ادامه داد: در عین حال محور ملک‌شاهی به مهران تنها برای تردد اتوبوس‌های خالی که برای بازگرداندن زائران مهران مراجعه می‌کنند درنظر گرفته شده است و هیچ گونه انتقال زائر به مهران چه از طریق اتوبوس و چه خودروهای سواری مقدور نیست لذا زائران به هیچ وجه به مرز مهران مراجعه نکنند و مسیر خود را به سمت مرزهای چذابه و شلمچه درنظر بگیرند.

رئیس پلیس‌راه راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیک راه‌های کشور نیز گفت: ترافیک در استان ایلام محورهای مهران - ایلام و ایلام - سرابله هم‌اکنون سنگین است. از سوی دیگر ترافیک در محور ایلام - دره شهر (سه راهی ملک‌شاهی) و ایلام - کرمانشاه و در استان البرز محور کرج - چالوس (از ابتدای محور تا کیلومتر 5) نیمه سنگین است.

وی خاطرنشان کرد: در استان گیلان (محور اسالم - خلخال) بارش خفیف برف و در سایر محورهای استان‌های مازندران و گیلان بارش پراکنده باران گزارش شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران