پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489787 تاریخ : 1398/05/29-14:49:23
,11,
قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین گران نمی‌شود

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری:

قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین گران نمی‌شود

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری گفت: بلیت اتوبوس در ایام محرم و اربعین به مقصد پایانه‌های مرزی عراق تغییر نمی‌کند و تمام ناوگان اتوبوسی و مینی‌بوسی کشور برای ارایه خدمات به زائران حسینی بسیج شده‌اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمدرضا عامری با بیان اینکه آماده برگزاری سفرهای زائران در ایام محرم و اربعین هستیم، گفت: در حال حاضر 15 هزار و 500 دستگاه اتوبوس در ناوگان کشور فعال است که در این ایام، سفرهای اربعین در اولویت استفاده از این ناوگان قرار دارد.

وی با بیان این که سال گذشته 2 میلیون زائر حسینی از طریق ناوگان جاده‌ای جابه جا شدند، گفت:‌مرزهای شلمچه،   چذابه،   مهران، خسروی از جمله مرزهای فعال ایران و عراق در ایام محرم و اربعین هستند و مرز خسروی نیز در طول شبانه روز به صورت محدود فعال خواهد بود.

رئیس اتحادیه تعاونی‌های مسافری بیان کرد: ممکن است امسال با توجه به موضوع حذف ویزا، تعداد زائران حسینی افزایش یابد که البته آماده پاسخ به افزایش تقاضای سفر به عراق هستیم.

عامری  برنامه‌ریزی برای برگشت زائران را از مهمترین مشکلات پیش رو عنوان کرد و گفت: برنامه  ریزی برای بازگشت زائران مهمترین مشکل است زیرا هیچ اطلاعی از اینکه برای مثال از مرز مهران چه تعداد زائر بر می‌گردد نداریم یا اینکه با برگشت حجم انبوهی از مسافران در یک روز مواجه می‌شویم که تنها راهکار حل و رفع این مشکل مدیریت زمان سفر توسط خود مسافران است.

وی درباره موضوع تامین سوخت وسایل نقلیه در خاک عراق هم اظهار داشت: در این باره مذاکراتی انجام شده است و اجازه حمل یک باک سوخت را داریم و بیشتر از این میزان نیز باید تعرفه بپردازیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران