پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 488980 تاریخ : 1398/05/14-09:48:21
,5,
قبض‌ برق تهرانی ها تا نیمه شهریور حذف می‌شود

قبض‌ برق تهرانی ها تا نیمه شهریور حذف می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: پایتخت‌نشینان از نیمه شهریور امسال دیگر قبض‌های کاغذی برق دریافت نخواهند کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت توانیر، حسین صبوری؛ با بیان این مطلب که تهران با داشتن 4/5میلیون مشترک، بزرگترین شرکت در میان شرکت های توزیع برق است، گفت: پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری‌های روز در دنیا کمک کرده است تا بتوان با صادر کردن قبوض الکترونیک، در مسیر حذف قبوض کاغذی گام برداریم و با این کار کمک بسیار زیادی به حقوق شهروندان، طبیعت و محیط زیست و مسائل اجتماعی، خواهد شد.
وی اظهار داشت: با توجه به دستور وزیر نیرو مبنی بر ضرورت حذف کامل قبوض کاغذی از ابتدای مهر امسال، مقرر شد مناطق 22 گانه این شرکت با حداکثر استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش اطلاع رسانی، نسبت به آگاه سازی مشترکان باقیمانده در خصوص اعلام شماره تلفن همراه از طریق سامانه های موجود، اقدام کنند.
 وی افزود: تا کنون با همراهی و مشارکت ماموران تشخیص و دیگر کارکنان این شرکت، اطلاعات یک میلیون و 600 هزار  مشترک در پایتخت، برای ارسال قبوض الکترنیک، جمع آوری و ثبت شده است.
مشترکان پایتخت می‌توانند  با ارسال شناسه قبض*1 به سرشماره 10001521 اطلاعات خود را در سامانه این شرکت به منظور صدور قبوض الکترونیکی برق، ثبت کنند.
در عمل یک سوم از مشترکان برق در تهران نسبت به‌ثبت اطلاعات اقدام کرده‌اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران