پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6551 تاریخ : 1391/07/16-09:28:44
,1,16,17,
قائم مقام پست بانک:  از فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کنیم

قائم مقام پست بانک: از فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کنیم

مسئولان پست بانک ایران در راستای خدمت رسانی خود همواره از فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستانه بویژه بیماران خاص بعنوان یک وظیفه دینی و شرعی حمایت می کند.

 
به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: مهندس فراهانی قائم مقام و عضو هیات مدیره این بانک در حاشیه برگزاری مسابقه فوتبال بین تیم های هنرمندان ایران و استقلال تهران در مصاحبه با خبرنگاران رسانه های خبری ضمن بیان این مطلب گفت: پست بانک ایران با 14 هزار و 500 شعبه و دفتر بعنوان بزرگترین شبکه بانکی کشور افتخار دارد که در این عمل خیرخواهانه شرکت نموده تا در رفع بخشی از مشکلات بیماران مبتلا به هموفیلی و آلزایمر سهیم باشد.
وی افزود: رسالت پست بانک ایران در راستای رسالت انقلاب اسلامی و توجه به مناطق محروم و روستائی است که در همین زمینه بیش از 10 هزار دفترخدمات بانکی را در این مناطق ایجاد نموده و بصورت لحظه ای خدمات متنوع و نوین بانکی را به آنان ارائه می کند.
قائم مقام پست بانک تصریح نمود: پرداخت یارانه نقدی بیش از 5/1 میلیون سرپرست خانوار روستائی به ارزش 2 هزار و 500 میلیارد ریال از دغدغه بزرگ مسئولان کشور بود که این بانک توانست به نحو احسن این دغدغه را مرتفع سازد و درحال حاضر بیش از 5 میلیون نفر در این بانک حساب دارند.
مهندس فراهانی خاطرنشان ساخت: ایجاد دفاترخدمات بانکی در روستاها و مناطق محروم زمینه ساز دولت الکترونیک و ارائه خدمات متنوع دستگاه های اجرائی به هموطنان این مناطق و فراهم نمودن دسترسی عمومی برای آنان است.
وی در پایان گفت: پست بانک ایران پیش از این در همین راستا جهت بازسازی مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی و احیای مجدد دفاترخدمات بانکی این مناطق مشارکت موثر داشته و کارکنان این بانک بخشی از حقوق خود را به این امر اختصاص دادند.
 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران