پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522103 تاریخ : 1399/08/10-12:01:54
,17,
فرهنگ سازی مالیاتی، بستری جهت اعتماد به نظام مالیاتی

مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری گفت:

فرهنگ سازی مالیاتی، بستری جهت اعتماد به نظام مالیاتی

مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: فرهنگ سازی مالیاتی بستری برای خلق اعتماد به نظام مالیاتی و ترغیب شهروندان به پرداخت مالیات است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازرسانه مالیاتی ایران، بیگدلی، مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اطلاع رسانی به موقع و صحیح از نحوه مصرف درآمدهای مالیاتی و همچنین تبیین و تشریح دستاوردها و آثار پرداخت مالیات در رشد اقتصادی و توسعه، موجب همکاری و مشارکت بیشتر مردم در امر پرداخت مالیات می گردد.
مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری، فرهنگ سازی را بستری برای خلق اعتماد به نظام مالیاتی و ترغیب شهروندان به پرداخت مالیات دانست و افزود: یکی از شروط اساسی ایجاد نظام مالیاتی مطلوب، مقبولیت و اعتماد مردم به پرداخت داوطلبانه مالیات است، که این امر راهی جز تقویت فرهنگ مالیاتی ندارد.
وی هم چنین گفت: با ترویج فرهنگ مالیاتی، می توان انتظار ترغیب و تشویق مردم به پرداخت مالیات و بستر سازی عمومی نسبت به رسالت سازمان مالیاتی را داشت.
بیگدلی در ادامه افزود: مودیان مالیاتی باید بتوانند اثر واقعی پرداخت مالیات را در زندگی اجتماعی خود مشاهده کنند تا پرداخت مالیات تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود.
مدیر کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری در خاتمه خاطرنشان کرد:رسانه ها و روابط عمومی‏ ها نقشی بی بدیل در ارتقاء فرهنگ پرداخت مالیات ایفا می کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران