پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249837 تاریخ : 1395/09/04-16:13:25
,10028,
فرهنگیان بازنشسته

فرهنگیان بازنشسته

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: محور شمشک به دیزین مسدود شده و تردد هرگونه وسیله نقیله در این مسیر تا اطلاع بعدی ممنوع است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، سرهنگ رضا اکبری گفت: محور شمشک – دیزین به علت نامساعد بودن وضعیت جوی و بارش برف و نداشتن ایمنی لازم، مسدود و تردد هر گونه وسیله نقلیه ممنوع اعلام شد.

وی افزود: رانندگانی که قصد سفر به محورهای شمالی کشور از این مسیر را دارند باید از مسیر های جایگزین استفاده کنند.

سرهنگ اکبری گفت: با توجه به فصل سرما و بارش باران و برف، به ویژه در مناطق کوهستانی، همراه داشتن زنجیر چرخ در راه های این استان از جمله جاده کرج - چالوس الزامی است و سالم بودن بخاری و برف پاک کن از موارد مهمی است که رانندگان باید مدنظر قرار دهند.

رئیس پلیس راه استان اعلام کرد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.

وی یادآور شد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک با آمادگی کامل در تمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظر مستقر شده اند.

سرهنگ اکبری در پایان گفت: با هماهنگی که با اداره کل راهداری انجام شده است تیم های راهداری استان البرز نیز با آمادگی کامل برای نمک پاشی و پوشش های امدادی و تجهیزات راهداری در راه های اصلی و کوهستانی مستقر هستند.

گفتنی است؛ استان البرز دارای یک هزار و 450کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران