پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 488907 تاریخ : 1398/05/13-11:14:39
,11,
عید غدیر کلنگ زنی ساخت واحد های مسکونی در سراسر کشور آغاز می شود

عید غدیر کلنگ زنی ساخت واحد های مسکونی در سراسر کشور آغاز می شود

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از کلنگ زنی ساخت واحدهای مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در سراسر کشور همزمان با عید سعید غدیر خبر داد وگفت: برای 145 پروژه مشارکتی به منظور شناسایی سرمایه گذاران و انبوه سازان بخش خصوصی در 23 استان کشور فراخوان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان با اعلام این مطلب که در طرح اقدام ملی احداث 400 هزار واحد مسکونی در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، افزود: براساس طرح اقدام ملی 200 هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید، 100 هزار واحد در قالب پروژه‌های بازآفرینی شهری و 100 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجراء خواهد شد.

وی گفت: همزمان با عید سعید غدیرامسال ( 29 مرداد)  عملیات اجرائی این برنامه در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: امسال به عنوان رونق تولید نامگذاری شده و سازمان ملی زمین و مسکن نیز در قالب پروژه‌های مشارکتی ساخت واحدهای مسکونی با مشارکت بخش خصوصی را آغاز کرده  که در قدم نخست 145 پروژه مشارکتی برای شناسایی سرمایه گذاران و انبوه سازان بخش خصوصی در 23 استان کشور فراخوان شده است.

تا پایان سال جاری مسکن مهر استانهای باقی مانده تحویل می شود

علی نبیان که در سفر به کردستان این خبر را اعلام کرده است ضمن بازدید از چندین پروژه مسکن مهر و مسکن مشارکتی گفت: وزارت راه و شهرسازی خود را مکلف به اتمام مسکن مهرهای بدون مشکل حقوقی تا پایان امسال می داند.

وی ضمن اشاره به بسته شدن پرونده مسکن مهر در پنج استان کشور افزود: تلاش ما این است که در سایر استان‌ها نیز تا پایان امسال مسکن مهر را به اتمام برسانیم.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت:چندین پروژه مسکن مهر و مشارکتی شهرستان سنندج با ظرفیت بیش از چهار هزار واحد که بخشی از آنها تحویل متقاضیان شده  و بقیه با میزان پیشرفت فیزیکی بین 75 تا 99 درصد در دست اقدام است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران