پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522068 تاریخ : 1399/08/10-13:10:33
,25,
عملکرد موفقیت آمیز شرکت مس در نیمه نخست امسال

معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد:

عملکرد موفقیت آمیز شرکت مس در نیمه نخست امسال

کیارش مهرانی معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این که تحقق برنامه های اقتصادی در شرایط کنونی نیازمند تصمیم گیری های جسورانه، پذیرفتن ریسک ها و تلاش های فراوان است، گفت: شرکت مس در نیمه نخست سال جاری با پشتیبانی و حمایت های دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس نه تنها قادر شده است که اهداف مالی و بودجه ای خود را محقق کند، بلکه با برداشتن گام هایی بلند، توانسته که فراتر از اهداف پیش بینی شده خود پیش برود.

به گزارش بانک و صنعت ، معاون مالی اقتصادی شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: پیشی گرفتن شرکت مس از اهداف مالی و بودجه ای، در حالی روی داده است که در دو ماه ابتدایی سال با رکود اقتصادی به دلیل شیوع بیماری کرونا و سقوط بازارهای جهانی روبه رو بوده ایم.

مهرانی بیان کرد: در 6 ماه نخست سال جاری حدود 160 هزار تن کاتد به فروش رسیده و براساس این آمار شرکت ملی مس فراتر از چشم انداز شرکت به پیش رفته است. همچنین بیش از 140 هزار تن کاتد و مفتول تولید شده و در حال حاضر فروش شرکت از تولید آن پیشی گرفته است.
وی افزود: بر پایه آمار برنامه های شرکت ملی مس در نیمه نخست سال جاری براساس بودجه ریزی برنامه ریزی شده محقق شده است و براساس بودجه خوش بینانه به 280 هزار تن کاتد نیز دست خواهد یافت.

وی تصریح کرد: شرکت ملی صنایع مس ایران در زمینه فروش 15 درصد از برنامه خود جلوتر است. این موفقیت در حالی برای شرکت ملی صنایع مس ایران به دست آمده که در دو ماه نخست سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا هم در خارج و هم در داخل کشور اقتصاد با شیب بسیاری کندی در حرکت بود.

وی در ادامه با اشاره به تامین مالی طرح های توسعه ای شرکت تصریح کرد: در شرکت، برنامه افزایش 10هزار میلیارد تومانی برای سال 99 پیش بینی شده است که تامین آن از طریق منابع داخلی شرکت صورت می گیرد. از این میزان 15 هزار میلیارد تومان بودجه سرمایه ای شرکت است که پیش بینی می شود در زمینه تامین منابع با هیچگونه مشکلی روبه رو نشود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران